




Approachschoen - Heren -
Advies : Gebruik de voetmaat van SIDAS Om je te helpen de juiste maat te vinden
De Wildfire 2 M Black/Black is een approachschoen voor heren van het merk Salewa.
Dit model beschikt over een Pomoca® Speed MTN zool die het Butilic rubbermengsel gebruikt voor een ongeëvenaarde grip, zowel bij droog als nat weer. Daarnaast zorgt de Exa Shell technologie in combinatie met het 3F-systeem voor flexibiliteit en ondersteuning van de voet. De Multi Fit Footbed Plus (MFF+) binnenzool maakt het mogelijk om de zool aan te passen aan de voetvorm. Bovendien zorgt het Climbing Lacing vetersysteem voor een perfecte pasvorm en uitstekende stevigheid.
De Wildfire 2 is ontworpen om de drager te beveiligen tijdens vrij technische beklimmingen of bij het benaderen van klimroutes. Ze combineert het formaat van een lage schoen met de voordelen van een bergschoen.


- Waterafstotende approachschoenen
- Lichtgewicht en comfortabel ontwerp
- Waterdicht en ademend
- Schokabsorptie
- Nauwkeurige 3F vetersluiting
- Geurwerend systeem Cleansport NXT®
- Adaptieve veterogen
- Zolen met hoge grip
- Drop: 11 mm
- PFC-vrije DWR waterafstotende behandeling
Samenstelling :
- Bovenwerk: gerecycled mesh
- Steenvanger: TPU
- Vetersluiting: 3F systeem in Kevlar®
- Voetbed: MFF+
- Buitenzool: Pomoca Speed Mtn
| POMOCA® SPEED MTN | De zool Speed MTN biedt een uitstekende balans tussen grip en tractie. De Pomoca® rubbermix zorgt voor een opmerkelijke hechting, zowel op natte als droge ondergrond. De speciale constructie van de noppen garandeert maximale tractie, vooral op zachte ondergrond. Een zool ontworpen voor dynamische approaches en alpine traverses. |