


L'OG Active Sweat Jacket Black van het merk Carhartt WIP is een damesjas die zo knus is dat je hem de hele winter nooit meer uit wilt doen.
Hij houdt je warm dankzij het polyesterontwerp, gevoerd met fluweel. De verstelbare capuchon en kangoeroezakken geven deze jas een street look die je bij elke outfit kunt dragen. En last but not least is dit model omkeerbaar, zodat je het kunt afstemmen op je look van de dag.
Carhartt WIP Collectie - Herfst-Winter 2024/2025



- Gevoerd in fluweel
- Verstelbare capuchon
- Ribgebreide manchetten en onderboord
- Sluiting met rits aan de voorkant
- Kangoeroezak
- Drievoudige naad
- Omkeerbaar
Materialen:
- 100% Polyester
Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Wees als eerste op de hoogte van aanbiedingen, sale, speciale acties, snowleader-evenementen en nieuwe merken die aan onze catalogus worden toegevoegd!
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u ermee akkoord om onze gepersonaliseerde e-mails te ontvangen en dat wij bijhouden of u deze opent. U kunt uw toestemming op elk moment wijzigen, zodra u voor het eerst een bericht ontvangt, of na het aanmaken van uw account, indien van toepassing.
Bezoek ons in onze winkels en kom de producten ontdekken, laat u adviseren en probeer ze uit. Onze medewerkers heten u van harte welkom!
