




Middelhoge schoen voor dagwandelingen - Heren -
De Ultra Raptor 3 Cypress/Mountain Red zijn wandelschoenen voor heren van La Sportiva.
Deze lage schoen is ontworpen voor optimaal comfort gedurende de hele dag en onderscheidt zich door zijn klassieke systeen van vetersluiting die zorgt voor een stevige en goede pasvorm. Dankzij het armsgat van gerecycled meshcombineert deze schoen ademend vermogen met ecologisch engagement door het waterverbruik en de CO2-uitstoot te verminderen.
De zool is voorzien van het Impact Brake-systeem dat schokken absorbeert en de hechting verbetert, terwijl het duurzame rubber en de soepele groeven zorgen voor een uitstekende bestandheid en volledige bewegingsvrijheid. Sneeuwvanger en rubberen coating bieden effectieve bescherming tegen stenen en wortels, voor extra stevigheid op de paden.
Ten slotte garandeert ORTHOLITE de ecologische zool superieur comfort en goede schokdemping, aangevuld met mesh Frixion White dat een uitstekende hechting en hoge duurzaamheid biedt. DeUltra Raptor 3 is de ideale schoen voor veeleisende wandelaars die op zoek zijn naar prestaties en techniek.



- Hiel: 35 mm
- Middenvoet: 27 mm
- Noppen: 4,5 mm
- De soepele tussenlaag garandeert ondersteuning en comfort van 's ochtends tot 's avonds.
- De soepele groeven langs de zool zekeren volledige bewegingsvrijheid.
- Sneeuwvangers en rubberen bekleding beschermen tegen stenen en wortels.
Materialen:
- Armsgat van gerecycled mesh
- Duurzaam rubber
- Duurzaam EVA
| ORTHOLITE | Exclusieve ecologische zool die het comfort aanzienlijk verbetert. |
| FRIXION WHITE | Superhechtend, streepvrij gaas met hoge duurzaamheid. |
| IMPACT BRAKE SYSTEM | Absorbeert schokken en verbetert de hechting. |