





Donzen jack van eendendons - Heren -
Ultralicht en duurzaam, de Trollveggen Down800 Super Light Jacket Caviar Black voor heren van het merk Norrona is een donsjack dat speciaal is ontworpen voor alpinesport, maar ook geschikt is voor allerlei buitensporten waarbij warmte nodig is.
Gevoerd met eendendons van 800 CUIN die uitstekende isolatie biedt, levert dit donsjack uitstekende prestaties op het gebied van warmte tijdens beklimmingen naar hoge toppen bij koud weer. Het heeft ook een licht en duurzaam voorpand van aeroDownproof stof die je beschermt tegen wind en kou.
De omsluitende kraag beschermt je ideaal tegen slechte weersomstandigheden. De technische pasvorm met een iets langere achterkant biedt extra bescherming. Je kunt het jack solo dragen bij milde omstandigheden of als tussenlaag bij koud weer.




- Hoge en beschermende kraag
- Volledige ritssluiting
- Handzakken
- Elastische zoom en manchetten
- Externe ophanglus
- Compressibel
- Technische pasvorm, langer aan de achterkant
Samenstelling :
- Voorzijde stof aeroDownproof : 100% gerecycled nylon - 10D - 28 g/m²
- Vulling : 90% eenden dons, 10% eenden veren - 800 CUIN - RDS 2.0 gecertificeerd
| AERODOWNPROOF | AeroDownproof is een lichtgewicht en ademende 10D scheurbestendige nylonstof, volledig gemaakt van gerecyclede vezels. Deze stof beschermt effectief tegen wind en kou. Daarnaast is hij waterafstotend dankzij de PFC-vrije DWR-behandeling. |