

Enkel touw -
Top Gun II is een enkel klimtouw van Beal ideaal voor klimmers van alle niveaus.
Met een diameter van 10,5 mm is Top Gun II ontworpen om geruststellend te zijn tijdens het gebruik. Het is dus perfect voor gebruik op de korst of binnenshuis.
Top Gun II is uitgerust met Unicoretechnologie. Dit proces bestaat uit het lijmen van de kern en de mantel, zonder de flexibiliteitskenmerken te veranderen. Dit betekent dat als het omhulsel wordt doorgesneden of gescheurd, de kern en het omhulsel bij elkaar blijven.
Bovendien zorgt de Dry Cover behandeling ervoor dat het beter bestand is tegen water, schuren en stof. Daarom gaat het langer mee.


Hoogtepunten: Extreem lage stootkracht, technologie Unicore
Gebruik : alle niveaus van klassiek klimmen
Prestaties :
- Slagkracht : 7,50kN
- Breukbelasting : 2100daN
-Rek na breuk : 37%
- Schedepercentage : 40%
Technische informatie:
DRY COVER elke draad van het touw wordt behandeld met een hydrofobe chemische verbinding die op hoge temperatuur wordt gepolymeriseerd voordat het touw wordt gefabriceerd, om de weerstand tegen schuren te verbeteren.
Voordelen :
- Grotere weerstand tegen stof, vocht en schuren
- Verbetert de vloeibaarheid van touw in karabiners en zekeringsapparaten
UNICORE lijmen: proces dat bestaat uit het lijmen van de kern en de mantel van het touw zonder de flexibiliteit te veranderen. Dus als het omhulsel wordt doorgesneden of gescheurd, blijven de kern en het omhulsel bij elkaar.
THERMO FLUID deze behandeling stabiliseert de vezels in de mantel en maakt ze homogener. Het resultaat is een touw dat compacter en gemakkelijker te hanteren is.