







Jas voor bergsporten - Heren -
-20% EXTRA
*Zie de voorwaardenDe Taiss Pro HS Hooded Jacket Glacier Blue Black voor heren van Mammut is een technisch, hoogwaardig jack dat perfect is voor sporten op grote hoogte.
Ontworpen met het betrouwbare waterdichte DRY Expedition waterdicht en ademend membraan, biedt deze jas uitstekende vochtregulatie en is slijtvast voor extra duurzaamheid. De stretchstof geeft je ook veel bewegingsvrijheid , zodat je al je beklimmingen kunt bijhouden. Bovendien bieden de voorgevormde mouwen comfort voor alle lichaamsvormen.
YKK® Vislon® Praktisch gezien heeft deze jas een capuchon die geschikt is voor helmen met een verstevigd vizier, veel zakken die geschikt zijn voor het dragen van een harnas en een waterbestendige centrale ritssluiting. Er zijn ook ventilatiegaten voor snel luchten en een verwijderbare sneeuwvanger voor optimale bescherming in de poedersneeuw.





- Comfortabele standaard pasvorm
- Capuchon geschikt voor helmen met versterkt vizier en 3-punts verstelling
- Waterdichte YKK® Vislon® centrale tweewegsluiting
- 2 borstzakken met waterafstotende ritsen
- Mouwzak met waterafstotende ritssluiting
- Verzegelde binnenzak met ritssluiting
- Elastische binnenzak van gaas
- Voorgevormde mouwen
- Onderarm ventilatie met waterafstotende ritsen
- Verstelbare manchetten die compatibel zijn met handschoenen met klittenbandsluiting
- Verwijderbare sneeuwvanger met antisliphandgreep
- Met één hand verstelbaar trekkoord met Cohaesive® pluggen
Materialen:
- Hoofdmateriaal: 100% polyamide - 70Dx70D
- Voering: 100% Polyester
- Inzetstukken: 93% Polyamide, 7% Elastaan
- Membraan: 100% Polyethyleen
- Duurzame PFC-vrije DWR waterafstotende behandeling
DROGE EXPEDITIE :
Mammut DRY EXPEDITION producten zijn extreem duurzaam, waterdicht en winddicht (70 denier polyamide buitenmateriaal, minimale waterkolom 27.000 mm).