



Deze nieuwe Step On® bindingen zijn snel en makkelijk aan te trekken en het ontwerp lijkt op dat van de klassieke bindingen, maar de straps zijn vervangen door drie clips. Deze clips zitten aan beide kant van de schoen aan de voorkant van de voet en bij de achillespees. Plaats je voet in de baseplate en hij zit vast!
Naast snelheid zijn de prestaties van de Step On® bindingen niet te evenaren ten opzichte van traditionele bindingen. Het is een zeer reactieve binding die je voet letterlijk aan de baseplate plakt. Als je naar de zijkant buigt, zit er geen speling in die je voortgang kan belemmeren. Met de Step On® ben je verzekerd van een binding met precisie en reactiesnelheid!
De



Baseplate:
-
- Toe Hooks 2.0: bescherming en ondersteuningssysteem van de tenen
Spoiler:
- De uit één onderdeel bestaande schuine verstevigde constructie aan de achterkant zorgt voor een onmiddellijke reactiesnelheid en stelt je in staat om het algehele flexprofiel van het snowboard te beheren
- De nul-graden versteviging aan de achterkant is volledig verticaal en ontworpen voor boarders die de voorkeur geven aan een leuker, ontspannen gevoel
Bevestigingssysteem:
- Het Step On® bevestigingssysteem tussen de schoen en de binding heeft twee verbindingspunten ter hoogte van de teen dankzij de 2.0 clips aan de voorkant, die een scharnier met veer hebben dat buigt om de sluiting vast te houden en het aan- en uittrekken te vergemakkelijken, en een verbindingspunt ter hoogte van de hiel voor een betere reactiesnelheid tussen de schoen en binding.
Let op: Step On® Bindingen kunnen alleen worden gebruikt met Step On® schoenen
Alle Burton bindingen hebben een LEVENSLANGE GARANTIE en de spoilers en straps hebben een garantie van één jaar vanaf de aankoopdatum.