Speedmax 90 Skate Plus 115 Medium + Race Skate IFP 2027
Nieuw
Speedmax 90 Skate Plus 115 Medium + Race Skate IFP 2027 + Fischer

Speedmax 90 Skate Plus 115 Medium + Race Skate IFP 2027

Set nordische skateski's - Unisex - Speedmax 90 Skate Plus 115 Medium + Race Skate IFP 2027 - Fischer - 2027

€674,90
€749,90
-10%
Kies je maat
Verplicht veld
Op voorraad
shop
Speedmax 90 Skate Plus 115 Medium + Race Skate IFP 2027
€674,90
€749,90
-10%
no special offer
Komt niet in aanmerking voor speciale aanbiedingen
return 60 dagen bedenktijd
no special offer Komt niet in aanmerking voor speciale aanbiedingen
Ontvang €13,50 korting op je volgende bestelling.
Beschrijving

De Speedmax 90 Skate Plus 115 Medium 2027 van Fischer is een nordische wedstrijdski voor skating, ontworpen voor gevorderde en expert skiërs die op zoek zijn naar lichtheid en stabiliteit op harde sneeuw.

Voorzien van een kern van Air Core HM Carbon combineert hij gewichtsreductie met stabiliteit. De Skating 115 constructie, met een specifieke voorbelasting en verder uit elkaar liggende contactvlakken met de sneeuw, bevordert een verhoogde stabiliteit tijdens de glijfase en een krachtigere afzet op harde sneeuw.

De technologie Cold Base Bonding optimaliseert de waxopname en de slijpbaarheid, terwijl de Gliding Sidewalls, die met vloeibare wax behandeld kunnen worden, bijdragen aan het verminderen van wrijving en het bevorderen van de glij-eigenschappen.

Elke set profiteert van het Precision Pairing System en de CFC - Computer Flex Control, die een nauwkeurige selectie van de ski’s en een uniformiteit in de eigenschappen van het paar garanderen.

Geoptimaliseerd voor gebruik vanaf -10 °C, is de Speedmax 90 Skate Plus 115 Medium bijzonder geschikt voor gevorderde en expert skiërs die een wedstrijdrichting skating ski zoeken met versterkte stabiliteit op harde sneeuw.


Deze ski’s zijn gemonteerd met een Race Skate IFP binding.

Deze skating binding is ontworpen om een precieze verbinding tussen schoen en ski te waarborgen. De TURN LOCK technologie vergemakkelijkt het openen en sluiten van de binding, terwijl de FLOWFLEX® technologie zorgt voor een efficiënte krachttransmissie en tegelijkertijd de beweging van de ski ondersteunt.

Speedmax 90 Skate Plus 115 Medium + Race Skate IFP 2027
Bekijk de vergelijkbare categorieën
Technische kenmerken
Productie
Oostenrijk
Niveau
Gevorderd
Stijfheid - Langlaufski
Medium
Algemene informatie
Merk
FischerFischer-logo
Garantie
2
Jaar
2027
Seizoen
Herfst
Geslacht
Unisex
Product details
Middenbreedte (mm)
44
Gewicht (g)
1135
Performance
Activiteit
Skating
Andere kenmerken
MAAT (cm) ZIJDELIJKE AFMETINGEN (mm) GEWICHT VAN DE SKI (g)
186 41-44-44 1030



KERN AIR CORE HM CARBON Met meer dan 80% Air Core-materiaal combineert deze kern een laag gewicht met uitstekende stabiliteit dankzij het gebruik van hoogmodulaire koolstofvezels.
STRUCTUUR WORLD CUP PLUS Diepere en duidelijkere Plus-structuur, speciaal aangepast aan warme en vochtige omstandigheden. Deze wordt gecreëerd met behulp van een natuurlijke diamant.
CFC - COMPUTER FLEX CONTROL Technologie gericht op wedstrijdskiërs die verschillen in residuele spanning en camberdruk minimaliseert. Hiermee kan de buigkarakteristiek van de ski nauwkeurig worden geselecteerd en worden prestaties tijdens de afzet en glijfase geoptimaliseerd.
COLD BASE BONDING Productietechnologie van Speedmax die de homogene moleculaire structuur van de zool behoudt om de waxopname en schuurbaarheid te optimaliseren.
FISCHER CARBON FIBER Multiaxiale koolstofvezel T300 1K gebruikt in gelaagde vorm. Zorgt voor een constructie met hoge sterkte terwijl het gewicht beperkt blijft.
GLIDING SIDEWALL Dunne waxbare laag op de zijkanten van de ski om wrijving te verminderen en de glijprestaties te bevorderen. De zijkant kan worden voorbereid met vloeibare wax.
SKATING 115 Specifieke constructie voor wedstrijdskating met een bijzondere voorbelasting en verder uit elkaar liggende contactvlakken met de sneeuw. Dit bevordert stabiliteit tijdens het glijden en een krachtigere afzet op harde sneeuw.
LABEL RACE CODE Het RACE CODE-label identificeert producten die ontworpen en getest zijn door de wedstrijdafdeling van Fischer volgens de eisen van de competitie.
WORLD CUP TIP Specifieke constructie van de ski-tip die het trillingsgewicht vermindert en de wendbaarheid van de ski bevordert.
FINISH FIRST Het Finish First-proces omvat diverse technologische stappen voor de finale behandeling van de zool om een nauwkeurige en homogene afwerking te verkrijgen.
VOORWAX Infraroodvoorbereiding met warme wax om de glijeigenschappen te verbeteren en de zool te beschermen tegen vuil en oxidatie. Voorbereiding uitgevoerd met VAUHTI.
PRECISION PAIRING SYSTEM Ski-koppelingssysteem dat onder andere gebruikmaakt van geautomatiseerde dynamische metingen. Verschillende criteria zorgen voor nauwkeurige informatie over de eigenschappen van de ski om homogene paren te vormen.
ZIJDELIJNE AFMETINGEN WORLD CUP SKATE Pijlvormige zijlijn ontworpen om de prestaties en dynamiek van de ski te bevorderen, vooral bij de skatingtechniek met één tijd.




Binding World Cup Skate IFP:
- Gewicht van de binding: 105 g
- Flexniveau: 11
- IFP-montage
- Vergrendelpositie: 7
- Compatibele schoenmaten: 35 - 52 (EUR)
- Platform: 57 mm



SKATING FLEXOR Flexor ontwikkeld voor skating met een flexgraad van 11.0 en een progressieve krachtteruggave. De voorbelastingstechnologie bevordert de controle over de ski vanaf het begin van de beweging. Met een werkhoek van 40°, eenvoudig te vervangen zonder gereedschap en gemaakt van slijtvast materiaal, afgestemd op de eisen van de skatingdiscipline.
DOUBLE LOCK SLIDER Dubbel vergrendelingssysteem dat een eenvoudige en veilige bevestiging en afstelling van de binding op de IFP-plaat (Integrated Fixation Plate) mogelijk maakt.
FLOW FLEX® De tweedelige plaat en de vergrendeling met twee dicht bij elkaar geplaatste pinnen zorgen ervoor dat de binding stevig blijft zitten terwijl het huis vrij kan bewegen in longitudinale richting, wat het ski-gedrag behoudt.
STABILIZER De vorm van de schoenmantel helpt de ski horizontaal in balans te houden na elke afzet en bevordert zo een nauwkeurige controle over de ski.
HEEL PRE-ADJUST Instelbare hielsectie waarmee de schoenmaat kan worden vooringesteld met behulp van inkepingen op de hielrails. De hiel wordt vervolgens automatisch gepositioneerd met de instelling.
LOW PROFILE De lage bouwhoogte zorgt voor een lage stand en draagt bij aan stabiliteit en een directe beleving van ski en sneeuw.
STEP-IN Het Step-In-mechanisme maakt het eenvoudig om de binding aan te trekken. Een duidelijk hoorbare klik geeft aan dat de binding correct gesloten is.
TOOL FREE Montage en positionering zonder gereedschap. Waardeweergave en vergrendelingssysteem maken het afstellen en positioneren van de binding eenvoudig.
TORSION-PROOFED BODY De behuizingconstructie met een groot contactoppervlak en een torsiestijve geometrie zorgt voor directe krachttransmissie en nauwkeurige controle over de ski.
SAFE LOCK Het vergrendelmechanisme voorkomt onbedoeld openen van de binding. Een hoorbare klik bevestigt dat de hendel correct vergrendeld is.



AANBEVOLEN MAAT (cm) 171 176 181 186 191
GEWICHT VAN DE SKIËR (KG) 55 - 64 55 - 64 60 - 74 70 - 84 75 - 95
Bij de aankoop van dit product, krijg jeWij bieden je
gift
Gratis
Een Snowleader cadeau naar keuze
plus
Gratis
Montage van de bindingen