





Skischoenen - Heren -
Het Speed 80 HV+ van het merk Rossignol is een skischoen voor heren, bedoeld voor gebruik op de piste voor gemiddelde skiërs.
Het is een efficiënte en comfortabele wandelschoen met een ruime pasvorm (104 mm bij de middenvoetsbeentjes). Net als bij de andere modellen uit het assortiment Speed is ook hier de Full Custom Liner-binnenschoen aanwezig, waarmee u uw comfort nog verder kunt vergroten dankzij de mogelijkheid om de binnenschoen aan uw voet te thermovormen.
Bij deze schoen is ook aandacht besteed aan Rossignol het technische niveau. We vinden hier weer de 4 haken terug voor ondersteuning in alle situaties, de Technologie Sensor Matrix, een brede pasvorm voor comfort en ook een Flex van 80 die deze schoen zijn tolerante karakter geeft. Bovendien is de Custom Comfort Fit T4 binnenschoen ontworpen om maximaal comfort te bieden, met name aan de kwetsbare wanden van de voet, zoals de enkelknobbels.



- Versteviging en kraag van polyolefine
- Compatibele zolen GripWalk®
- 4 Alu-haakjes - verstelbaar in 3 standen
- Powerstrap 40 mm Velcro
- Flex verstelbaar verstel systeem aan de achterkant van de spoiler
Sensor Matrix:
Het ontwerp van de schoen is zo gestructureerd dat de voet zich beter kan omsluiten voor een persoonlijke pasvorm.
Full Custom Liner:
Voor nog betere precisie en prestaties kunnen de schoenen volledig op maat worden gemaakt, zodat ze perfect passen bij de vorm van de voet.
Bi-injected Easy Entry:
De bi-geïnjecteerde constructie zorgt ervoor dat zowel de bovenkant van de schaal als de voorkant gemaakt zijn van lichtgewicht materialen, waardoor de voet gemakkelijker in de schoen kan worden gestoken.