



Brillen -
Brillen van
Klassieke glazen van categorie 3 bieden uitstekende bescherming tegen verblinding bij mooi weer, met een lichtdoorlatendheid die perfect is afgestemd op uw visuele comfort gedurende de hele dag. Hun breedte van 51 mm zorgt voor een goed gezichtsveld.
Het montuur is voorzien van een antislip neusbrug GRIP NOSE, een soepel en stroeve inzetstuk dat zelfs tijdens dynamische beweging een optimale pasvorm garandeert. De gebogen beugels zijn voorzien van GRIP TECH-technologie, een zacht comfortmateriaal dat wegglijden voorkomt en tegelijkertijd het haar op zijn plaats houdt. Met een brugbreedte van 19 mm en een lengte van de pootjes van 130 mm combineert deze bril comfort en stabiliteit, maar is niet geschikt om over een bril heen te dragen.



Glas:
- Breedte: 51 mm
Montuur:
- Gebogen brilpootjes
- Breedte van het dek: 19 mm
- Lengte brilpootjes: 130 mm
|
Flexibel, schokabsorberend inzetstuk bij de neus voor comfort en ondersteuning. |
|
|
Exclusief zacht comfortabel materiaal op de pootjes dat niet aan het haar trekt, voor uitstekende ondersteuning en comfort. |