Rugbescherming -
De Proride D3O® II Black van het merk Cairn is een verbeterde versie van het model Proride D3O®, met een betere flexibiliteit en geoptimaliseerde ademend vermogen.
Dit rugbeschermingsvest is uitgerust met een D3O® plaat, een materiaal dat bestaat uit drijvende moleculen die een echte pantser vormen, waardoor het in staat is om energie te verspreiden voor een geoptimaliseerde schokabsorptie. Met daarnaast 3 EVA-platen biedt het een hoge mate van bescherming en uitzonderlijk comfort. De mesh voering maakt deze rugbeschermer zeer ademend. Het heeft een verstelbare heupband die het op zijn plaats houdt tijdens frequente bewegingen bij het skiën.

- Verbeterde versie: ademend vermogen, bewegingsvrijheid, verbeterde D3O®-plaat
- Verstelbare ondersteunende heupband
- Ritssluiting aan de voorkant
- D3O®-plaat
- Bewegingsvrijheid
- Ademend vermogen
- Norm CE EN 1621-2
Samenstelling :
- Lichaam: Mesh, polyester
- Schild: EVA-schuim met drie dichtheden, D3O®
- Totale samenstelling: 45% D3O®, 30% polyester, 15% nylon, 5% schuim, 5% rubber
| D3O® | D3O® wordt gebruikt in tal van risicosporten zoals motorcross, alpineskiën of mountainbiken. Het is een materiaal dat bestaat uit zwevende moleculen die bij een impact samenklonteren om een echte schaal te vormen die de energie afvoert en zo bescherming biedt tegen de klap. Zodra de impact voorbij is, gaan de moleculen weer natuurlijk in "zweefstand" en herwint de plaat al haar flexibiliteit en bescherming. |