

Voorgesneden vellen voor splitboards - Voorgesneden vellen voor splitboards
De voorgesneden Splitboardvellen van het merk Amplid zijn ontworpen door KOHLA. Ze zijn voorzien van hetCobra Kohla bevestigingssysteem voor eenvoudige montage!
Dit model is speciaal ontworpen om te passen op Milligram, Tour Operator, Freequencer en Mahalo modellen van Amplid met een staartklem die past op standaard staarten (niet op Swallow staarten).
Ze zijn gemaakt van een mengsel van 65% mohair en 35% nylon voor meer duurzaamheid.


Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Wees als eerste op de hoogte van aanbiedingen, sale, speciale acties, snowleader-evenementen en nieuwe merken die aan onze catalogus worden toegevoegd!
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u ermee akkoord om onze gepersonaliseerde e-mails te ontvangen en dat wij bijhouden of u deze opent. U kunt uw toestemming op elk moment wijzigen, zodra u voor het eerst een bericht ontvangt, of na het aanmaken van uw account, indien van toepassing.
Bezoek ons in onze winkels en kom de producten ontdekken, laat u adviseren en probeer ze uit. Onze medewerkers heten u van harte welkom!
