


Skibril - Unisex -
De
Met zijn slanke, ultra-trendy ontwerp en minimalistische montuur geeft de
Met categorie 3rookglas met blauwe spiegel is hij geschikt voor zonnig weer. De gebruikte spiegeltechnologie is een proces dat is ontworpen om de reflecties die worden veroorzaakt door de weerkaatsing van de zon op de sneeuw te verminderen.
De cilindrischevorm volgt de vorm van je gezicht om je zicht minder te vervormen, waardoor je de details en ruwheid van het terrein op een natuurlijke manier kunt aanpakken.
Er is een anticondens, antikras en waterafstotende coating aangebracht zodat je je geen zorgen hoeft te maken over je uitrusting, alleen over je glij- en traject.
Tot slot behoudt de band de emblematische kleuren en het logo van het merk, waarvan we moeten toegeven dat ze altijd een lust voor het oog zijn!



Gerookt scherm met blauwe spiegel :
- Categorie: 3
- Lichtdoorlaatbaarheid: 8 tot 18%
- Voorwaarden: zonneschijn
- Vorm: cilindrisch
Details:
- Breed gezichtsveld
- Donkerblauw frame met blauwe hoofdband
- Anti-fog, anti-kras en waterafstotende coating
- 100% UV-bescherming
Materialen:
50% TPU, 30% polycarbonaat en 20% katoen