


Freerando snowboard - Winter -
L'
Het resultaat van een samenwerking met freeskier
De gesinterde 4000 zool zorgt voor een soepele, vloeiende glijding, terwijl de A1 core van bamboe, espen en paulownia het board wendbaar maakt en de effecten van schommelen vermindert. Het heeft ook een drie-assig vlechtwerk dat Koolstof en glasvezel van tip tot bril combineert om de overbrenging van de rand te verbeteren en je te helpen veiliger snelheid op te pakken.
Kortom, perfect voor freerando's die de hele wereld willen domineren met gecontroleerde kracht en de hele dag door optimaal willen blijven accelereren dankzij een consistent, betrouwbaar board dat moeiteloos de grond optilt.



Materialen:
- Aspen
- Bamboe
- Paulownia
- Glasvezels
- Carbon
| De nieuwe K2 Nieuwe Collectie Street is gemaakt van 3 verschillende houtsoorten: bamboe, espen en paulownia. Aspen overheerst in dit neusdoekje voor een onmiddellijke en effectieve reactie. In combinatie met bamboe op 30° onder de voeten resulteert dit in een betere drukverdeling langs de randen. Paulownia wordt gebruikt om de effecten van slingeren te verminderen. | |
| Onze |