


Le Corvus 2025 de Blackcrows est un ski de freeride pour homme qui s'inscrit dans la gamme Big Mountain.
Met een 110 mm brede skate is de Corvus duidelijk ontworpen voor ongerepte hellingen en open ruimtes. Hij blijft binnen de norm met een klassieke camber en dubbele rocker. Deze vorm geeft je goede grip en stabiliteit in de poeder en op grote hellingen, en een goede instap in bochten!
De structuur heeft een kern van populierenhout aangevuld met glasvezel en een solide flex onder de voeten, gevolgd door een progressieve flex in de nose en tail voor goed skicomfort en maximale efficiëntie, ongeacht de terreinomstandigheden. Een dubbele titanium plaat versterkt de ski onder de voet voor meer stabiliteit en precisie.
De Corvusis een ski met een sterk karakter. Krachtig en grenzeloos, perfect voor freeriden met maximale prestaties op alle soorten sneeuw. Hij presteert goed op alle soorten terrein, hoewel zijn favoriete gebied natuurlijk freeride is, waar hij extreem efficiënt is. Hij is heel precies, zelfs bij hoge snelheden, deinst niet terug en blijft heel kalm, zelfs wanneer de sector technisch en lastig wordt.
Big MountainEen echt icoon in het assortiment, de Corvus is een ideaal model voor ervaren skiërs die op zoek zijn naar een krachtige freeride-ski met onbeperkte prestaties. Je hebt alleen sterke dijen nodig!



| GROOTTE (cm) | 169,4 | 176,3 | 181 | 186,2 | 191,4 |
| AFMETINGSLIJNEN (mm) | 134-110-118 | 135-110-119 | 136-110-120 | 137-110-120 | 140-110-120 |
| RADIUS (m) | 25 | 25 | 25 | 25 | 25 |
| GEWICHT VAN PAAR (gr) | 3500 | 3700 | 4000 | 4150 | 4400 |
Shape en constructie:
- Kern van populierenhout en glasvezel
- Semi-cap constructie
- Dubbele titanium plaat onder de voet voor meer stabiliteit en precisie.
- Gehomogeniseerde, progressieve flex: de ski is stijver onder de voeten voor meer grip en efficiëntie, vooral in harde sneeuw. De flex is zachter in de tip en tail om een goede vervorming in zachte sneeuw mogelijk te maken en de ski comfortabeler te laten skiën.
- Klassieke camber: klassieke camber onder de voet met een gemiddeld ski/sneeuw contact voor een perfecte balans tussen stabiliteit en wendbaarheid
- Dubbele rocker (grote wendbaarheid, pivot)
Le Corvus de Blackcrows est un ski de freeride qui vous accompagnera partout, que ce soit en poudreuse ou en neige trafolée. C'est un ski très rigide et la présence d'une double plaque titanal le rend très stable, on a vraiment l'impression de survoler la neige ! À grande vitesse aucune vibration n'a été ressentie et lorsque l'on l'emporte sur piste il reste très stable et dispose d'une bonne accroche.
C'est un bon modèle de ski freeride très puissant pour vous conduire partout !
Les plus : Flottaison, stable, puissant
Les moins : Skis physiques, pas à la portée de tous les skieurs !