

Leren skiwanten - Unisex -
De unisex Omni Tan takelen van het merk Hestra zijn onmisbaar voor wie niet wil dat zijn handen bevroren zijn na een Afdalers Beklimming.
Ze houden je warm en beschermen je tegen slecht weer, en dat alles in stijl. Deze wanten maken deel uit van het assortiment "Alpine Pro" en zijn geschikt voor skiërs, freeriders, professionals, gidsen, skileraren, maar ook voor iedereen die op zoek is naar een technische handschoen die geschikt is voor alle seizoenen.
Gemaakt van vaarsleer en voorzien van Isolatie G-Loft en een polyester voering, zodat je zeker weet dat je deze winter geen koude handen krijgt. Zeg vaarwel tegen bevroren vingers tijdens uw volgende Ski-vakantie!
Hestra is een Zweeds bedrijf dat al 80 jaar handschoenen maakt. Het merk heeft een expertise ontwikkeld waarmee het u producten van topkwaliteit kan aanbieden.
Advies van het team: deze handschoenen vallen klein uit, wij raden u aan een halve maat groter te nemen dan uw gebruikelijke maat.



- Anorak met Velcro-sluiting
- Neopreen manchetten
- Elastiek aan de pols
Materialen:
- Buitenkant: Koeienleer
- Isolatie: G-Loft (100% polycarbamide)
- Voering: Zwart geborsteld polyester
| G-LOFT | Isolatie gemaakt van zeer fijne polyester vezels met een uitzonderlijk hoog isolerend vermogen, zelfs in natte weersomstandigheden. Het is een materiaal dat snel droogt. |
Onderhoud:
- Niet wassen op hoge temperaturen om te voorkomen dat het leer beschadigd
- Moet niet te vaak gewassen worden