






Functioneel panty - Heren -
Deze herenleggingBlack Active Warm , die is ontstaan uit een Odlo samenwerking met de ngo Protect Our Winters, staat symbool voor een duurzame toekomst voor sportkleding voor de bergen.
Het is gemaakt van gerecycled polyester en is uiterst milieuvriendelijk, zonder dat dit ten koste gaat van de kwaliteit of de prestaties. Deze legging is warm, ademend en comfortabelen zal je zeker niet teleurstellen. Dankzij de antibacteriële Technologie ZeroScentis dit model geurwerend , zodat je je ook tijdens langdurige inspanningen op je gemak voelt.




- Warm en zacht
- Voert vocht af
- Ademend
- Temperature Control System : Warm
- Technologie Odlo ZeroScent
Composiet :
- 100% gerecycled Polycarbamide
| Temperatuurregelsysteem: WARM | Wordt door het merk gebruikt Odlo voor functionele sportkleding, met een uitstekende thermische isolatie die de warmte vasthoudt als het buiten koud is. De functionele eigenschappen van de stof voeren vocht op natuurlijke wijze af, waardoor de huid droog blijft en u warm blijft. Dankzij de thermische eigenschappen van de stof is dit een ideale metgezel voor alle winteractiviteiten. |
| ZeroScent | Deze technologie ZeroScent zorgt ervoor dat je prettiger kunt sporten door lichaamsgeuren te verminderen. Het is geurwerend, 100% van natuurlijke oorsprong en voorkomt dat geuren in het textiel doordringen en zich daar ontwikkelen. Voor een betere geurbestrijding, dagelijks comfort en een milieuvriendelijke afwerking. |