








Skibroek - Heren -
Het herenmodel Object Black van het merk Picture Organic Clothing is een duurzame , ademendeskibroek die perfect is voor zowel poeder als park!
Deze skibroek is de perfecte bondgenoot met zijn rechte snit en licht uitlopende onderkant. Dit betekent dat je gemakkelijk laagjes kunt dragen en je schoenen aan kunt trekken zonder ongemak, terwijl je optimale bewegingsvrijheid en comfort behoudt!
Deze technische sokken bieden uitstekende thermoregulatie en perfecte bescherming, dankzij het waterdichte en ademende Dryplay 20K/20K membraan en de warme Thermal STDisolatie.
De interface tussen jas en broek, aangevuld met een sneeuwvanger en sneeuwvangers, geeft je de hele dag totale bescherming.
De naden zijn volledig getapet om vocht geen kans te geven.
Deze zeer comfortabele , maar ook warme en veelzijdigeskibroek zal je beste troef zijn als je op pad gaat in de sneeuw!
Picture Organic Clothing Collectie - HerfstWinter 2023/2024




- Waterdichte sluitingen
- Stretch tailleband
- Ventilatieritsen op dijen
- Handzakken met ritsen onder klep
- Sneeuwvangers aan de onderkant
- Versterking onderzoom
- Gesealde naden
- I-fit systeem
- Membraan Dryplay 20K/20K
- Waterafstotende behandeling Teflon Ecoelite™, PFC-vrij
- 2-laags constructie
- Rechte pasvorm
Materialen:
- Hoofdmateriaal: 100% polyester Circular
- Voering: Coremax
- Isolatie: Thermal STD gerecycled
| Circular | Circular is het nieuwe programma voor gerecyclede kleding van het merk. Circular Het programma richt zich op drie belangrijke gebieden: duurzaam productontwerp, afvalinzameling en hergebruik van grondstoffen. Het merk streeft ernaar om producten te maken die een langere levensduur hebben en gerecycled of hergebruikt kunnen worden als ze niet meer gebruikt worden. |
| Membraan Dryplay | Dit membraan is waterdicht, ademend en winddicht. Hij is extreem duurzaam en houdt gebruikers in weer en wind droog. Getest in laboratorium en in de praktijk. |
| Thermal STD | Thermal STD isolatie is gemaakt van fijne gerecyclede polyestervezels en biedt dezelfde warmte als dons, maar houdt de warmte beter vast bij nat weer. Het is lichtgewicht en sneldrogend. Hoe hoger het gewicht in grammen, hoe warmer de isolatie. |