




Veelzijdig en isolerende slaapmat voor wandelingen -
De NeoAir® Xlite™ Nxt Solar Flare van Therm-A-Rest is de perfecte slaapmat voor een comfortabele nachtrust in de natuur tijdens wandeltochten.
Deze 7,6 cm dikke, comfortabele en stevige slaapmat is een uitstekend compromis tussen lichtgewicht en uitstekend comfort. Eenmaal opgerold is deze slaapmat net zo klein als een gewone waterfles, zodat je hem makkelijk over mee naartoe kunt nemen. Dit model is stiller dan zijn voorganger dankzij de laag van ThermaCapture™ in de Triangular CoreMatrix™ structuur. Deze structuur zorgt voor een optimale gewicht-warmteverhouding en een R Value van 4,5. Dankzij het stevige 30D Ripstop nylon worden lekken voorkomen. En met het betrouwbare WingLock™ ventiel kun je in een mum van tijd je kampeerplek opzetten en afbreken.
De slaapmat wordt geleverd met een pomptas, opbergtas en reparatieset, zodat je alles bij de hand hebt wat je nodig hebt mocht er iets onverwachts gebeuren!


- Stabiel oppervlak om warmteverlies te beperken
- Thermische isolatie
- WingLock™ ventiel voor snel opblazen en leeglopen
- 7,6 cm dik en isolerend
- Pompzak, opbergtas en reparatieset inbegrepen
- Regular Short:
Afmetingen: 51 x 168 cm / Opgevouwen: 23 x 10 cm
Gewicht: 326 gram
- Regular:
Afmetingen: 51 x 183 cm / Opgevouwen: 23 x 10 cm
Gewicht: 354 gram
- Regular Large:
Afmetingen: 64 x 183 cm / Opgevouwen: 28 x 12 cm
Gewicht: 442 gram
- Large:
Afmetingen: 64 x 196 cm / Opgevouwen: 28 x 12 cm
Gewicht: 473 gram
R-value: 4,5
Materialen: Scheurbestendig 30D nylon, polyurethaan
Technische informatie:
| ThermaCapture™ | Een innovatief gepatenteerd materiaal dat stralingswarmte reflecteert en warmteverlies minimaliseert zonder gewicht of volume toe te voegen. |
| Triangular CoreMatrix™ | Deze technologie maakt gebruik van twee boven elkaar geplaatste lagen van driehoekige schotten om een stabiel oppervlak te creëren en tegelijkertijd warmteverlies te minimaliseren. |
| Valve Winglock™ | De WingLock™ eenrichtingsventielen met hoog debiet bevinden zich buiten het slaapoppervlak voor maximaal gebruiksgemak en maken het opblazen en leeglopen een fluitje van een cent. |