





Freerando ski's - Unisex - M-Tour 85 2026 - Dynastar - 2026
-10% extra
*Zie de voorwaardenDe M-Tour 85 2026 zijn freerando ski’s van het merk Dynastar bedoeld voor gevorderde skiërs.
Hier zijn de M-Tour 85 de ultieme freerando ski’s. Alles aan hun ontwerp is gericht op het maximaliseren van de drijfkracht, het optimaliseren van het gedrag in poedersneeuw en het vergemakkelijken van de klimfasen. Ze zijn namelijk uitgerust met een directionele shape met dubbele rocker, vrij laag, die uitstekende drijfkracht in de poeder biedt, terwijl ze ook zorgen voor goede grip en een stabiel gedrag op harde sneeuw.
Met 85 mm onder de voet en een brede tip zijn de M-Tour 85 relatief smal binnen het gamma, wat zorgt voor optimale drijfkracht en het gevoel van zweven.
Om te voorkomen dat je bij het klimmen je dijen en kuiten overbelast, zijn de M-Tour 85 voorzien van de Hybrid Core 2.0 triaxial kern van populier en PU, ultralicht, en versterkt met glasvezels. Hierdoor bereiken ze een gewicht van slechts 1250 g per ski (in maat 170 cm).
Met de M-Tour 85 2026 liggen geïsoleerde toppen en afdalingen door kniehoogte sneeuw binnen handbereik.




| MAAT (cm) | ZIJDES (mm) | RADIUS (m) | GEWICHT VAN DE SKI (g) |
| 150 | 118-83-109 | 10 | 1150 |
| 160 | 119-84-109 | 12 | 1200 |
| 170 | 120-85-110 | 14 | 1250 |
| 180 | 121-85-111 | 16 | 1300 |
| HYBRIDCORE 2.0 | De Hybrid Core 2.0 is het resultaat van een bescheiden maar vastberaden stap richting ecodesign. Het mechaniseren van de houtlagen gebeurt niet meer in twee, maar in drie richtingen - longitudinaal, transversaal en verticaal - waardoor minder milieubelastende gelijmde glasvezels nodig zijn. Een eerste stap naar ecodesign met behoud van hetzelfde Dynastar ski-gevoel! |
| HYBRID 2.0 LIGHT POPLAR PU CORE | De Hybrid Core 2.0-technologie wordt hier gecombineerd met een lichtere populierenkern die een optimale dichtheid/sterkte-verhouding biedt, afgestemd op de eisen van toerski-series. |
| FULL SIDEWALL CONSTRUCTION | Met deze constructie dragen de verticale kanten over de volledige lengte, van tip tot tail, bij aan optimale grip, precisie, balans en kracht. |
| UNIDIRECTIONAL FIBERGLASS | Focus op duurzaamheid en prestaties. De unidirectionele glasvezelconstructie vermindert het gebruik van composietvezels ten gunste van natuurlijke vezels, wat de ecologische impact verlaagt en tegelijkertijd de ski-prestaties verbetert. |
| DIRECTIONAL ROCKER | Zeer geleidelijke rocker aan tip en tail, beperkt in hoogte. Met een optimale lengte/hoogte-verhouding glijdt de ski moeiteloos door poedersneeuw en behoudt hij zijn grip en controle op harde sneeuw. |
| ADAPTATIV SIDECUT | De Adaptativ zijdeslijn zorgt voor een vloeiendere overgang tussen de zijdes onder de voet en de tip- en tailgeometrieën. Deze technologie brengt zachtheid op harde sneeuw en in poeder, een kenmerkende eigenschap van Dynastar. |
| SINTERED HD BASE | De top van de zooltechnologie, voor ongeëvenaarde prestaties op de piste. |
Ce nouveau M-tour 85 de chez Dynastar nous a convaincus de par sa polyvalence. Agile et vif, le ski est efficace en montée comme en descente.
Son rayon permet d'allonger facilement la courbe pour prendre de la vitesse, tout en stabilité quel que soit le terrain. On a aimé son cambre classique et son rocker spatule qui accélère la sortie de la spatule en poudreuse et facilite la vie dans la traffole.
Son patin offre un bon compris entre une bonne accroche en dévers lors de la montée et le confort en toute neige lors de la descente.
Les plus : Légèreté, Maniabilité, Polyvalence
Les moins : RAS dans son programme