







De Recon Stretch Insulated Shell Azurite van Black Diamond is een technisch jack voor heren, ideaal voor freeride-uitstapjes deze winter.
BD.dry™Dit jack met waterdicht en ademendmembraan biedt optimale bescherming tegen de elementen en voert vocht snel af. Bovendien biedt de duurzame waterafstotende behandeling extra bescherming en zorgt de stretchstof voor uitstekende bewegingsvrijheid. Gerichte isolatie gevoerd met Thermolite zorgt voor maximale warmte.
Praktisch gezien heeft deze jas een capuchon die geschikt is voor helmen, verschillende veilige zakken en een uitneembare sneeuwvanger. Er zijn ook ventilatieopeningen om snel te luchten.
Black Diamond Collectie - Herfst-Winter 2024/2025



- Vierwegstretchstof
- Capuchon geschikt met een helm
- Ritssluiting met PU-coating
- Zakje met rits op mouw voor skipas
- Handzakken aan de voorkant
- Borstzak
- 2 multifunctionele binnenzakken
- Ventilatieopeningen met rits onder de armen
- Verwijderbare sneeuwvanger aan de binnenkant
- Verstelbare zoom
Materialen:
- Hoofdmateriaal: BD.dry™ 2L - 84% Nylon, 16% Elastaan
- Voering 1 : 100% geweven nylon
- Lining 2 : 92% polyester, 8% elastaan
- Isolatie: Thermolite T3 Eco-Made Thin Lite - 100% Gerecycled Polyester
- Duurzame DWR waterafstotende afwerking
| BD.DRY™ | BD.dry™ van Black Diamond, ontwikkeld voor klimmers en iedereen die door de bergen reist, is een waterdicht/ademend/winddicht materiaal dat is ontworpen om je te beschermen, ongeacht het weer. De BD.dry™ oplossing is ultralicht en ultracomprimeerbaar en heeft een unieke 2-laags stof met stretch in twee richtingen die ontworpen is om met je mee te bewegen en een waterdichtheid van 10.000 mm met volledig getapete gelaste naden om het niveau van bescherming en betrouwbaarheid in de bergen te verhogen. |