








All-mountain boots voor snowboard - Vrouw -
Advies : Gebruik de voetmaat van SIDAS Om je te helpen de juiste maat te vinden
De Lotus Boa Mint zijn all-mountain boots voor snowboarden van het merk DC Shoes, bedoeld voor vrouwen van gemiddeld tot gevorderd niveau.
De Lotus Boa behoren tot de meest veelzijdige boots van het merk DC Shoes. Ze bieden een uitstekende prestatie en ondersteuning dankzij hun systeem met dubbele sluiting BOA®. Met een schoen met een Flex van 4/10 kun je bochten maken met het minimum aan energie.
De Lotus Boa zijn ook zeer comfortabel. De zolen MOLDED IMPACT ALG zorgen namelijk voor schokdemping en de binnenzolen Response Liner II zijn voorzien van meerdere lagen EVA.
De zullen Lotus Boa u dus niet teleurstellen. Ze zullen vrouwelijke snowboarders die op zoek zijn naar comfortabele en niet al te veeleisende materialen helemaal gelukkig maken.

- Flex: 4/10 - Soepel
- Voelt: Comfort en goede ondersteuning
- Terrein: All-mountain
Materialen:
Bovenwerk: synthetisch materiaal
Voering: textiel
Buitenzool: EVA
| DUALZONE BOA® | Met zijn twee nieuwe H4-schijven is het dual zone BOA® fit system de meest innovatieve technologie voor snowboots, met een gepersonaliseerde, nauwkeurige en ultrasnelle sluiting. |
| SLIPPER RESPONSE II | Met zijn EVA-traagschuim en thermovormbare EVA-constructie biedt de Response Liner II-binnenschoen direct comfort. Deze lichte slipper met een meerlaagse constructie is voorzien van een 360°-sluiting bij de enkel en J-bars bij de hiel voor een optimale anatomische ondersteuning. We hebben deze schoen voorzien van een 100% gerecyclede re-purpose-zool voor onfeilbare stabiliteit, zelfs in de moeilijkste omstandigheden. |
| Binnenzool MOLDED IMPACT ALG INSOLE | EVA bedekt met een vochtwerende stof voor meer comfort en weerstand. |