



Plastic bestekset -
Het Horizon Cutlery Set (2pcs) Moonstruck van het merk Sea to Summit is een geheel van bestek dat is ontworpen voor liefhebbers van bivakken, kamperen en het leven in een camper, gemaakt van stevig en licht composietplastic .
Deze set bevat een vork-lepel en een mes met omkeerbare handvatten, waardoor ze zeer veelzijdig zijn. U kunt de handvatten in elkaar steken om een langgerekt bestek te creëren, ideaal om comfortabel te koken of te eten rond het vuur. Dit bestek is gemaakt van met glasvezel versterkt polypropyleenen is zowel bestand als gemakkelijk schoon te maken. Het is vaatwasmachine- en magnetronbestendig. Door hun compacte opbergformaat zijn ze gemakkelijk mee te nemen en op te bergen in je avonturentas.
Met een totaalgewicht van slechts 159 gcombineert dit geheel lichtheid en duurzaamheid, perfect voor uw outdooractiviteiten waarbij elke gram telt.


- Inhoud: vork-lepel, mes
- Omkeerbare handgrepen
- Steek de handvatten van het bestek in elkaar om een stuk bestek met een lange steel te maken.
- Verzetsstrijders
- Compatibiliteit vaatwasser en magnetron
- Compact opbergen
Materialen:
- Polyamide, glasvezel