



Skate-schoenen - Heren -
Advies : Gebruik de voetmaat van SIDAS Om je te helpen de juiste maat te vinden
De Adidas Originals Gazelle ADV Grey Six/Core Black/Gold Metallic zijn herensneakers die zijn ontworpen voor dagelijks gebruik en een actieve levensstijl.
De suède schacht voelt zacht aan en is bestand, terwijl de voorkant is versterkt met Adituff -technologie voor extra duurzaamheid, wat vooral geschikt is voor veeleisende sporten zoals Skate. De rubberen buitenzool met profiel Geoflex zorgt voor uitstekende hechting en flexibiliteit, zodat elke dynamische beweging soepel verloopt.
De Adiprene voorgevormde netheidszool zorgt voor optimale schokdemping en langdurig comfort en vangt schokken effectief op. De gevulkaniseerde zool zorgt voor een extra sterke stevigheid en een betere pasvorm, terwijl de drie kenmerkende strepen aanAdidas Originals de zijkant dit veelzijdige model een iconisch tintje geven.

- Skateschoenen
- Gevulkaniseerde zool voor meer hechting
- 3 zijstrepen, het kenmerk van het merk
- Vetersluitingen
- Versterkte voorkant van de schoen
Composiet :
- Schacht: Suède
- Netheidszool : Adiprene gegoten
- Buitenzool : Rubber met patroon Geoflex