








Stoel hangmat van technisch fleece -
Stoel hangmatten Folksy Recycled Sherpa Fleece Oat fleece Passenger Clothing is een essentieel item voor avontuurlijke vrouwen die op zoek zijn naar Warmte en Comfort, of ze nu naar buiten gaan of in een busje reizen.
Dit sherpa fleece is gemaakt van gerecycled Hoofdmateriaalen biedt optimale thermische Isolatie dankzij de zachte, pluizige fleece voering . Het robuuste , functionele ontwerp, met Waterzakken en accessoires en Kraag, maakt het een Polyurethaan kledingstuk, ideaal voor koele temperaturen tijdens Dagwandelingen, avonden rond het kampvuur of nachten met sterrenlicht in de bus.
Dit technische fleece is ontworpen voor ontdekkingsreizigers die het milieu een warm hart toedragen. Passenger Clothing s toewijding aan verantwoorde productie. De sherpa-textuur , die Snel aan schapenwol doet denken, en de zorgvuldige detaillering voegen een vleugje rustieke Stijl toe, perfect passend bij de geest van het buitenleven en de nomadische levensstijl. Of je nu een zonsopgang overdenkt vanaf de top van een wereld of ontspant in je bus, deze technische fleece omhult je met Warmte en Comfort, terwijl je de planeet respecteert.



- Kraag met rits
- Warme zijvakken met rits
- Elastische manchetten
- Uitlopende zoom Kousen
Materialen:
- Hoofdmateriaal: 100% gerecycled sherpa-fleece van Polycarbamide - 385 g/m² - 385 g/m² - 385 g/m² - 385 g/m²
- Voering: 100% Polycarbamide technische fleece