


Lichtgewicht isolerend jack - Heren -
De isolerende jas Falketind Octa Indigo Night isolerende jas voor heren Norrona is perfect om te dragen als buitenste laag in de lente of onder een ski-jack in de winter.
Deze jas is ontworpen met de Octa voering, die uitstekende isolatie biedt, zelfs als hij nat is. Hij is ademend en droogt snel, zodat je comfortabel droog blijft. Gerecyclede stof Pertex® stof aan de buitenkant beschermt tegen tocht en biedt goede elasticiteit voor uitstekende bewegingsvrijheid. Dit lichtgewicht, waterafstotende en winddichte jack is perfect voor je excursies in de bergen. Het heeft ook zijpanelen voor ventilatie en duimlussen voor een precieze pasvorm.


- Hoge kraag
- Zijpanelen voor ventilatie
- 2 ruime zakken
- Duimlussen
- Capuchon met één hand te verstellen
- Oeko-Tex® certificering
- Slanke pasvorm
Materialen:
- Hoofdmateriaal: Pertex®, 51% gerecycled nylon, 49% nylon
- Voering: 52% Gerecycled polyester, 48% Polyester
- Duurzame PFC-vrije DWR waterafstotende behandeling
| Pertex® | Pertex® maakt gebruik van ongelooflijk fijne garens, nauwkeurig geweven om een zeer lichte maar sterke en duurzame stof te leveren. Dankzij de zachtheid kunnen het dons en de synthetische isolatie volledig uitzetten. De stof is winddicht. |