



Technische broek - Dames -
Taps toelopende broek Elaine Black voor dames van Bogner zal het chique en trendy kledingstuk zijn om te dragen tijdens je verblijf in de bergen.
Dezewarme, ademende en waterafstotendesoftshell sokken kunnen voor alle gelegenheden gedragen worden: voor een stijlvolle afdaling van de skipistes, om door de boetiekjes van het resort te slenteren of om in stijl te feesten bij de iconische en te gekke "Folies Douces".
Dankzij de elastische hielbanden kan de broek volledig in je skischoenen of -laarzen worden gestopt, zodat er geen sneeuw kan binnendringen.
De soepele afwerking geeft je ongeëvenaarde bewegingsvrijheid .
De slanke pasvorm en de geplooide naden aan de voor- en achterkant van de broek zorgen voor een aantrekkelijke, hoogwaardige afwerking.
Kortom, deze taps toelopende broek laat je stralen in het hele resort, zowel op de skipistes als op de dansvloer.
Bogner Collectie - Herfst-Winter 2023/2024



- 3-lagige broek met 4-way stretch
- Ritssluiting aan de zijkant met hanger met "B"-logo
- Elastische hielbandjes
- Klein binnenzakje aan de voorkant
- Nauwsluitende pasvorm
- Borduurwerk BOGNER
- Materialen:
- 77% polyamide, 23% elastaan