



Snowboardschoenen - Dames -
Advies : Gebruik de voetmaat van SIDAS Om je te helpen de juiste maat te vinden
De Edge Hybrid Black Sand zijn veelzijdige snowboardschoenen voor heren van het merk Northwave, geschikt voor alle soorten terrein en gericht op gevorderde rijders die snel vooruitgang willen boeken.
De thermovormbare laarsjes zorgen voor optimaal comfort, zodat jij je kunt concentreren op wat het belangrijkst is: je rit!
De constructie van dit model bevat het Hybrid Spinsysteem, de perfecte combinatie van het SLS veterspansysteem en Spintechnologie. Het resultaat is een snellere, betrouwbaardere sluiting, minder gewicht, minder drukpunten en een grotere duurzaamheid. De Heel Locker technologie zorgt voor een veilige, aansluitende pasvorm voor je hiel en de hele voet.
Wat betreft de buitenzool heeft het merk gekozen voor een Stamina zool om flexibiliteit en lichtheid aan deze laarzen te geven, altijd met comfort en prestaties in het achterhoofd.
De Edge Hybrid is het ideale model om het hele seizoen van te genieten en vooruitgang te boeken.


- Pantoffel TF Pro Liner met vetersluiting
- Extern klemsysteem. Hybride met kantafspanning Sls et technologie Spin
- Heel Locker technologie
- Ultragrippy, schokabsorberende Pop-Corn buitenzool
Technologie en bouw :
| Stamina Outsole | De nieuwe All Mountain/Freestyle Stamina inlegzolen hebben een EVA RP samenstelling die het materiaal elastischer en responsiever maakt dan traditionele opties. Met twee gripzones zijn Stamina-zolen lichter. |
| Speed Lacing System + Spin | Snelvetersysteem waarmee je twee verschillende delen van de laars kunt sluiten, het achterwerk en de kraag, zodat je voor elk deel het perfecte gevoel kunt kiezen en het voetcomfort en de stabiliteit kunt verbeteren. Je laars sluit snel en blijft de hele dag strak en efficiënt zitten. |
| TF Pro Liner | De gloednieuwe TF PRO voering heeft nieuwe materialen, met schuim met dubbele dichtheid voor een perfecte pasvorm. Voetbed Contour Cushion. |
| HeelLocker | Een systeem dat de gebruiker iets meer mogelijkheden geeft om dat vergrendelde gevoel te krijgen. Het retentiesysteem werkt uitsluitend met de buitentong van de laars. Dit hielbevestigingssysteem wordt geactiveerd met behulp van Spin vetersluiting, een superieure mogelijkheid om het gewenste micrometrische comfort rond de enkel te bereiken dat voldoet aan de behoeften van de gebruiker. |