


Ruggen -
Black Crowsbiedt dit seizoen een ultra-schone Ruggen speciaal voor Ski Wereld, de Dorsa 22 Olive/Green.
Ontworpen met een volume van 22 liter, perfect om alles in mee te nemen wat je nodig hebt voor die dag. Met zijn op de stad geïnspireerde stijl weerspiegelt deze Zakken onze identiteit tot in het kleinste detail. Black Crows tot in het kleinste detail. Het is een sobere, complete tas met verschillende pow-pow Ganzenveren voor je uitrusting en accessoires, en Draagsystemen voor ijsbijlen en ski's.
De Dorsa 22 van Black Crows kenmerkt zich met name door zijn lage Etuis Computer, doordachte Ergonomie en Stevigheid door zijn blootgestelde stof in Cordura. Hij is gestroomlijnd en heeft alleen het hoognodige voor pow-pow skiën in de hele Wereld, van toerskiën tot freerando en Ski bergbeklimmen.


- Opening met Harnas ultralight rits
- Comfortabele, brede Bretels
- Afneembare en verstelbare Riem en borstriem
- Verstelbare borstriem met noodfluitje
- Opening met rits voor toegang tot hoofdvak
- Ganzenveren voor veiligheidsmateriaal (lawinepieper, schep, sonde)
- Ganzenveren
- Ganzenveren voor Ski en Masker
- Warm gegoten rugpaneel
Materialen:
- Cordura® Voeding
| CORDURA® | Cordura® is een "must" als het gaat om versteviging van stof dankzij het dichte weefsel. Het is extreem bestand tegen slijtage, schuren en snedes. Ideaal voor sportieve buitenactiviteiten. Door zijn stevigheid wordt deze stof vooral gebruikt voor grote rugzakken of als versteviging op stoffen onderdelen. |