


Ski's touring - Heren -
De Crux 93 is een toerski voor heren van Head.
Dit vrij standaardmodel met een breedte van 93 mm bij de Pastille is veelzijdig inzetbaar waar dat het meest nodig is. Door zijn combinatie van lichtheid en stabiliteitpresteert hij zowel bij het klimmen als bij het afdalen op de piste of in poeder uitstekend.
De constructie biedt een rocker in de hiel en de tip, waardoor je gemakkelijker bochten kunt maken. Het heeft voldoende grip op harde sneeuw en laat je drijven in poeder. Bovendien zorgt de constructie LYT Tech Head van de kanten voor controle en stabiliteit in alle soorten bochten en voor een uitstekende overdracht van de krachten die door de skiër worden uitgeoefend.
Gemaakt van een lichte en stevige kern van populierenhout en grafeen, biedt Crux 93 de een goede balans tussen dynamiek en schokdemping. Ten slotte zorgt de meerlaagse koolstofmantel voor veel stevigheid en energie zonder het gewicht van de Ski te verhogen.
Kortom, de Crux 93 is de ideale toerski voor veelzijdig gebruik gedurende de hele winter. Hij is licht tijdens het klimmen en kan bochten van elke grootte maken op de piste of in poedersneeuw voor maximaal plezier en veelzijdigheid.




| MATEN (cm) | AFMETINGEN (mm) | STRAAL (m) |
| 163 | 130-93-113 | 15 |
| 170 | 130-93-113 | 16,7 |
| 177 | 130-93-113 | 18,6 |
| 184 | 130-93-113 | 20,4 |
| MULTILAYERCARBON SANDWICH CAP CONSTRUCTION | Topless tech-constructie, triaxiaal geweven laag koolstof gecombineerd met grafeen en een extra koolstoflaag om de Crux lichtste ski's in hun categorie te maken. |
| LYT TECH HEAD | De ski's LYT Tech bieden de ideale mix van prestaties, controle en comfort in een lichtgewicht geheel! |
| GRAPHÈNE | Het Graphène is het dunste en lichtste materiaal dat ooit is ontdekt. Het Graphène is ook het meest bestand materiaal ter wereld, sterker dan diamant en 300 keer sterker dan staal, en dat alles in één enkel atoom. |
| Kern van populierenhout | Kern van populierenhout voor een lichte, harde en responsieve ski. |
| SEMELLE STRUCTURED UHM C BASE | Elastolefine trillingsdempers in de tip, de hiel en onder de pastille. De elastolefinen minimaliseren de trillingen die vaak voorkomen bij ski's met Rocker. Onder de pastille worden trillingen gedempt voor een soepele glijbeweging. |
Le Crux 93 2025 est un ski de randonnée Head qui offre une légèreté très appréciable et qui procure énormément de plaisir à la descente dans tous les types de neige. Ce ski est polyvalent pour explorer le domaine skiable toute la saison avec 93mm sous le pied. Destiné aux skieurs confirmés, on apprécie sa polyvalence, son gros rayon pour tracer de grosses courbes, sans oublier son double rocker pour un max de fun en poudreuse.
C'est donc un excellent ski de rando très polyvalent à sortir toute l'année pour profiter sans trop se fatiguer.
Les plus : Polyvalence, maniabilité, stabilité et légèreté à la montée
Les moins : R.A.S. dans son programme