Cosmos Tour White/Yellow + Scott

Cosmos Tour White/Yellow

Toerski schoenen - Heren - Cosmos Tour - Scott
€599,90
Niet beschikbaar
shop
Cosmos Tour White/Yellow
€599,90
return 60 dagen bedenktijd
Ontvang €12,00 korting op je volgende bestelling.
Beschrijving

De Cosmos Tour is een heren skitourschoen van Scott.

Dit is de volgende generatie van de iconische Cosmos III van Scott. De Cosmos Tour is ontworpen voor optimale lichtheid, flexibiliteit en comfort. Je kunt erop vertrouwen in het hooggebergte, met name dankzij de Cabrio Hybrid constructie en het nieuwe Rear Hook loopvlaksysteem dat zorgt voor energieoverdracht en ondersteuning in bochten naar beneden, maar ook voor optimale beweeglijkheid tijdens het klimmen. 

Bovendien maken de constructie in Grilamid® een high-end lichtgewicht materiaal en de 60° travel het zeer comfortabel om te dragen tijdens het klimmen. Hij weegt slechts 2750 gram in maat 26.5 en heeft een flex van 110, waardoor hij topprestaties levert bij de afdalingen. 

Qua pasvorm, met 103,5mm tot de middenvoetsbeentjes en een PWR Lite Highvoering, zou de Cosmos Tour moeten passen bij de meest uiteenlopende mensen. Met zijn 3 gespen en riem is deze laars een goed compromis tussen lichtheid op de weg naar boven en prestaties op de weg naar beneden. Je zult dol zijn op de nieuwe Powerlite 2.0 buitenkant, waarmee je een zeer nauwkeurige pasvorm kunt krijgen en die zich snel in je voet nestelt. 

De Scott Cosmos Tour is de schoen voor skiërs die op zoek zijn naar lichtheid, flexibiliteit en comfort. Het is een ideaal compromis tussen lichtheid op de weg naar boven en prestaties op de weg naar beneden.

Cosmos Tour White/Yellow
Bekijk de vergelijkbare categorieën
Technische kenmerken
Niveau
Gevorderd
Activiteit
Free touring
Algemene informatie
Merk
ScottScott-logo
Garantie
2
Jaar
2023
Seizoen
Herfst
Geslacht
Heren
Product details
Schachtrotatie
60
Flex
110
Gewicht (g)
2780
Volume schoen (in mm)
103.5
Voetbreedte
Extra brede voeten
Vibram
Ja
Technische details
Sluitingssysteem
Haken
Model skischoen
Spoiler
Andere kenmerken

Flex index: 110
voorwaartse kanteling: 12 of 14°
Bewegingsbereik van de manchet: 60°
Sluiting: 3 verstelbare mic loops Ergal + kabelsluiting + 1 dynamische loop Power Strap
Breedte van de schoen: 103,5 mm
Chausson: Power Lite High
Tech inserts: Dynafit gecertificeerd 
Gewicht: 2780g per paar in maat 26,5 

Technische informatie:

Constructie:
Cabrio Hybrid : revolutionair skischoenontwerp omdat het de eigenschappen van de Cabrio -schoen combineert met de cellle van een klassieke skischoen met overlap. De onderkant van de romp en het scharnierpunt zorgen voor een krachtige, snelle beweging van rand tot rand bij bergafwaarts varen, terwijl ze wendbaar en flexibel zijn bij bergopwaarts varen. 

Double action tong
Door de nieuwe tong is de schoen gemakkelijk aan en uit te trekken. De flexibiliteit van de tong volgt de beweging in de loopmodus en is volledig bevestigd aan de kraag in de skimodus, wat resulteert in een meer progressieve flex.

Vibram Rubber
Vibram met dubbele dichtheid over de hele lengte om de wreef te bedekken voor maximale grip op andere oppervlakken dan sneeuw. De dual-density structuur maakt gebruik van steviger zwart rubber rond de zool voor een betere duurzaamheid en zijwaartse grip met step-in bindingen. En het zachtere rode rubber in het midden van de zool zorgt voor optimale grip.

Powerlite 2.0 schaal
Nauwkeurige, persoonlijke pasvorm vanaf het eerste gebruik De vorm geeft meer ruimte aan het eerste middenvoetsbeentje, die overeenkomt met de natuurlijke asymmetrie van het lichaam. De breedte en hoogte ter hoogte van de tenen zijn aangepast voor nog meer comfort.

Forward lean
Deze nieuwe technologie is revolutionair en zorgt voor veelzijdigheid en flexibiliteit. Door de stijghulp aan de achterkant van de schoen in te schakelen, kun je wisselen van een voorwaartse helling van 12 naar 14°.

Dynafit Tech inserts
De Dynafit binserts voor bindingen hebben geen introductie nodig, ze zijn een garantie voor kwaliteit. Het beroemde Oostenrijkse merk pionierde met deze low-tech, gewichtbesparende inzetstukken en had zelfs 20 jaar lang het patent in handen.

Vibram zool
Een nieuwe zool voor optimale grip op sneeuwvrije ondergrond. Deze Vibram zool garandeert duurzaamheid en een uitstekende grip op de kanten. 

Bij de aankoop van dit product, krijg jeWij bieden je
gift
Gratis
Een Snowleader cadeau naar keuze