



Compacte ultralichte 2-persoons trekkingtent -
De
Deze tent isultralicht en ultracompacten past moeiteloos in een rugzak. Deze zelfdragende en eenvoudig te installeren constructie vergezelt u bij al uw avonturen en kan zelfs op oneffen of harde ondergrond worden gemonteerd. Waterdichte buiten tent (1500 mm) beschermt je tegen slecht weer en dankzij de steile, verticale wanden loopt de regen er zo af, terwijl je binnen ruim de tijd hebt om te wachten tot het weer opklaart. Om ervoor te zorgen dat u overal veilig bent, is deze tent ook voorzien vanreflecterende elementen.
De woning heeft twee ingangen aan de zijkanten met apsissen, zodat u zich gemakkelijk kunt verplaatsen en uw woonruimte goed kunt indelen. Er zijn ook twee luifels die je met behulp van stokken trekking en pijpen kunt opspannen om de leefruimte te vergroten en je vooral een schaduwplek te bieden terwijl je buiten bent. Aan het bovenste tentzeil kun je met een riem je kleding ophangen om te drogen. Binnenin vind je talrijke opbergruimtes om je kleding, je elektronische apparaten en al je andere handige Accessoires in op te bergen.
Deze ruime, ultralichte en praktische tent is ideaal om als vervanging voor je huis te dienen tijdens je reizen ver van huis.


- 2 zijdeuren
- 2 apsisses
- 2 luifels
- 1 groot „mand“-vak, 1 vak aan de bovenkant, 2 zijvakken
- Stormflap bij de ritsen
- Reflecterende details
- Geventileerde kamer
- Lussen
- Compatibel met de
- Ingebouwde lussen om accessoires, lampen, uitrusting enz. aan op te hangen.
- PFC-vrije gelijmde naden
- PFC-vrije behandeling met waterafstotendheid zonder PFC
- Wordt geleverd met 8 haringen
Composiet :
- Afmetingen in opgevouwen toestand: L 56 x Ø 15 cm
- Hoogte in de tent: 107 cm
- Schouderdikte: 137 cm
- Breedte van de poten: 137 cm
- Lengte van de tent: 244 cm
- Oppervlakte slaapkamer: 2,9 m²
- Oppervlakte van de apsissen: 0,8 m² + 0,8 m²
- 2 palen met een diameter van 8,7 mm
Composiet :
- Dubbele Rocker / Camber Standaard: 15D gerecycled ripstop-nylon met Silicone- en PU-bekleding
- Tent: Ademend 15D ripstop-nylon, polyester mesh
- Bögen: Aluminium DAC