




De Cloudvista Waterproofis een model trailrunning schoen van het merk On runningvoor mannen.
On running heeft gekozen voor een Missiongrip™ buitenzool met verschillende noppenprofielen, waardoor de schoen extreem veelzijdig is. Hij heeft grip onder alle omstandigheden, of het nu op een droge, broze ondergrond is of op los, vochtig terrein, niets kan hem in de weg staan. Dit model heeft een membraan waterproof waardoor het weer je ontdekkingstocht niet zal onderbreken.
Bovendien, On runningwerd geïnspireerd door de Cloudultraom Helion™ superfoamtechnologie te combineren met Cloudtec



- Materiaal: ademend mesh bovenwerk met antibacteriële voering
- Voetwijdte: normaal
- Stabiliteit: neutraal
- Ideaal voor trail/running
- Drop: 7mm
- Gewicht: 560g
Technische informatie:
Helion™ superfoam geïnspireerd door Cloudultraheeft het merk Helion™ superfoam gecombineerd met onze Cloudtec, om een uitgebalanceerd dempingsniveau te creëren voor een comfortabele rit op gematigd terrein.
Lichtgewicht en wendbaar : een lichtgewicht bovenwerk in combinatie met een minimalistisch zoolontwerp zorgt voor een wendbare, gemakkelijk te dragen trailschoen die een van de lichtste in ons assortiment is.
Veelzijdigheid : het opvallende ontwerp, de kleuren en materialen van Cloudvista onderscheiden deze schoen van traditionele trailrunningschoenen, waardoor hij in een groot aantal buitensituaties kan worden gebruikt.
Missiongrip™ buitenzool : vierkante noppen op de hiel en de voorvoet. Meerhoekige noppen in de schacht en tenen voor betere tractie op gevarieerd terrein.