


Advies : Gebruik de voetmaat van SIDAS Om je te helpen de juiste maat te vinden
De Cloudace is een hardloopschoen van On Running, speciaal ontworpen voor langeafstandslopen op de weg.
De Cloudace is ontworpen met de meest veeleisende lopers in gedachten en garandeert stabiliteit, demping en natuurlijk snelheid.
Met zijn Zero-Gravity schuim geeft de Cloudace je comfort als het gaat om demping en een soepelere landing.
De Cloudace heeft een ultrabreed Speedboard , dat zachte grondinslagen omzet in explosieve impulsen en je veel stabiliteit geeft tijdens je pasbewegingen.
De Cloudace garandeert je geweldige stabiliteit, een perfecte pasvorm en comfort tijdens zelfs de langste trainingssessies!

- Materiaal: ademend bovenwerk van mesh, superlichte binnenzool met dubbele dichtheid van samengeperst EVA en traagschuim
- Voetwijdte: normaal
- Stabiliteit: neutraal
- Schokdemping: Max
- Ideaal voorlange duurlopen, halve marathons, ultramarathons, sterkere lopers, herstelloopjes, wegwedstrijden, enz
- Drop: 7mm
- Gewicht per paar: 534 g
Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Wees als eerste op de hoogte van aanbiedingen, sale, speciale acties, snowleader-evenementen en nieuwe merken die aan onze catalogus worden toegevoegd!
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u ermee akkoord om onze gepersonaliseerde e-mails te ontvangen en dat wij bijhouden of u deze opent. U kunt uw toestemming op elk moment wijzigen, zodra u voor het eerst een bericht ontvangt, of na het aanmaken van uw account, indien van toepassing.
Bezoek ons in onze winkels en kom de producten ontdekken, laat u adviseren en probeer ze uit. Onze medewerkers heten u van harte welkom!

