





Bergsport rugzak - Unisex -
De Black Ice 45 Black is een uniseks rugzak van Expedperfect voor al je bergbeklimmingsexpedities.
Het is een compacte, minimalistische tas met een volume van 45 liter , genoeg om je te lanceren op de aanval van besneeuwde bergtoppen. De Black Ice 45 heeft Daisy chains en andere uitrustingshouders die allerlei manieren bieden om je ijsbijl, touw of helm aan te bevestigen. De oprolsluiting geeft snelle toegang tot je spullen vanaf de bovenkant en betekent dat je het volume van de tas kunt aanpassen terwijl je hem vult.
Hij heeft ook een weerbestendig voorvak met rits voor snelle toegang tot kleine spullen. Bovendien kun je de heupgordel verwijderen als dat nodig is. De schuimrubberen rug is gewatteerd voor een goede pasvorm en een directe lastoverdracht.
Kortom, als je op zoek bent naar een compacte, minimalistische, waterdichtetas voor je meerdaagse bergbeklimmingsexpedities, dan ben je hier aan het juiste adres.
Er zijn extra afbeeldingen toegevoegd om de kenmerken van het product weer te geven. De kleur van dit model is zwart.



Gewicht: 645 g
Inhoud: 45 liter
Rughoogte gebruiker : 48- 52 cm
Afmetingen: 68 x 32 x 29 cm
Max. gedragen gewicht : 15 kg
Gebruik: 3 seizoenen
Materialen:
- Hoofdmateriaal: 400 D ripstop nylon / TPU laminaatfolie
- Verwijderbare achterplaat: PE-polymeer schuim
- Waterdichtheid: 10000 mm
Details:
- Oprolbare sluiting
- Afneembare heupband
- Hoofdvak
- Afneembare gewatteerde schuimrubberen rug
- Voorvak met rits
- Apparatuurhouders Daisy chains minimalistisch
- Houders voor ijsbijlen
- Bevestiging voor touwen
- Helmhouder
- Smalle, compacte vorm
- Helder, sober ontwerp
Certificeringen:
CLIMANEUTRAL : Exped identificeert, vermindert en compenseert alle CO2 die wordt gegenereerd door de productie en het transport van dit product.