




Zonnebril - Unisex -
-20% EXTRA
*Zie de voorwaardenBril Bisphaera Matte Black van Oakley zijn unisex brillen met Prizm™ Road.
Nieuw voor 2024 van het Amerikaanse merk, is deze bril gemaakt met één doel voor ogen: gedragen worden bij alle sporten.
Elegant model in CAT.2deze bril onderscheidt zich door zijn half-montuur architectuur en wrap-around ontwerp. Dit model past perfect bij de contouren van je gezicht. Bovendien houden de ultraherstellendeUnobtainium® neuspads de bril op je neus voor de duur van je activiteit.
De optische lenzen Prizm™ Roadze versterken kleur en contrast (vooral bij zwart en grijs) voor absoluut visueel comfort tijdens je vele tochten op de racefiets of mountainbike. De langwerpige vorm van dit scherm vergroot je gezichtsveld en de lichtheid doet je vergeten dat het bestaat. Dit model is zo ontworpen dat het compatibel is met elke pet of helm.
Uitgerust met O Matter® comfortabel en extreem licht, niets zal je storen tijdens je inspanning. En last but not least biedt deze bril onovertroffen bescherming tegen stoten, iets wat alleen Oakley kan.
Het kleine zusje van de Spaera (enkele lens), is de Bispaera is klassieker (twee lenzen) maar net zo sportief.
Wil je je prestaties verbeteren en een echte kampioen worden? Aarzel niet, de Bisphaera Matte Black zijn voor jou!




Bril PRIZM™ Road :
- Lichtdoorlaatbaarheid: 20%
- Te gebruiken bij: Medium licht
- Kleur basislens : Roos
- Beschermingsniveau: 2
Afmetingen:
Hoogte: 41,4 mm
Breedte : 134,75 mm
Lengte van tak : 136 mm
Glasbreedte 68 mm
Brugbreedte 6 mm
- Nieuw voor 2024
- Frame in O Matter® à zowel sterk als licht
- Unobtainium® pads voor een frame dat niet wegglijdt
- Duidelijkere weergave van details
- Compatibel met helm of pet
Technische informatie:
| PRIZM™ Road | Stelt een fietser in staat om alle details en veranderingen in het oppervlak van de weg of het pad waarop hij rijdt te zien , terwijl de blauwe en groene tinten worden versterkt voor aangenamer zicht. |
| O Matter® | O-matter is een legering van verschillende kunststoffen gemaakt door Oakley. Het resultaat is een materiaal dat extreem licht is, zeer comfortabel en bestand tegen stoten en weersomstandigheden. |
| Unobtainium® | Dit rubber, ontwikkeld door Oakley in de jaren 1980, heeft de bijzonderheid dat het zijn grip vergroot bij vochtigheid (water, transpiratie). Dit is het materiaal dat wordt gebruikt voor de inzetstukken op de slapen en de neuskussentjes. |
| Bescherming tegen stoten | Oakley lenzen zijn ontworpen en getest onder extreem hoge massa en snelheidsomstandigheden om een compromisloze bescherming te garanderen in een breed scala aan veeleisende omstandigheden. |