






Splitleer van schapen afwerking fluweel - Unisex -
Handschoenen voor unisex ski's
Deze handschoenen maken deel uit van het "
Deze handschoenen zijn gemaakt van bestandtegen Gekorreldeafwerking fluweel dat oorspronkelijk werd ontwikkeld voor militair gebruik. Ze zijn behandeld om bestand te zijn tegen Diagonale omstandigheden. De structurele eigenschappen zorgen voor een effectieve Bescherming running tegen omgevingsvochtigheid. Dit model is dus ideaal voor mensen die hun handen warm en droog willen houden.
Team Connector: deze handschoenen vallen permissiviteit, dus we raden je aan een 1/2 maat groter te nemen dan je gebruikelijke maat.




- Hut en sluiting met Velcro
- Lange manchetten
- Uitneembare voering
- Karabiner, om de handschoen aan elkaar vast te maken
- Pasvorm van een kledingstuk, staande start en ademend membraan
- Anoraks inbegrepen
Materialen:
- Handpalm: 100% Geitenleer
- Membraan exterieur: Hestra Triton (Polyamide)
- Voering: G-Loft
- Voering: Bemberg (flexibel polyester met Quallofill/Fiberfill isolatie)
| Isolatie gemaakt van zeer fijne polyester vezels met een uitzonderlijk hoog isolerend vermogen, zelfs in natte weersomstandigheden. Het is een materiaal dat snel droogt. | |
| Ook bekend als Cupro, dit een lichtgewicht, geweven stof gemaakt van synthetische vezels die ideaal is voor de voering van alle soorten kleding. Deze ademende vezel heeft microporiën. Het absorbeert vocht snel en voert het af. |
Onderhoudsadvies:
- Niet wassen op hoge temperaturen om te voorkomen dat het leer beschadigd
- Moet niet te vaak gewassen worden