



Approachschoenen - Dames -
De Alnasca IV Low Lth W Lavandin/Red is een wandelschoen voor dames van het merk Mammut.
Ontworpen om comfort en prestaties te combineren, heeft het een klassieke systeen van vetersluiting die zorgt voor een nauwkeurige en betrouwbare pasvorm. De lage schacht van Mastrotto-suède zorgt voor stevigheid en soepelheid, terwijl de integraal ingebouwde steenbescherming uw voeten effectief tegen schokken beschermt.
De buitenzool van Vibram® Megagrip garandeert een uitzonderlijke hechting op zowel droog als nat terrein, dankzij het zeer bestand, hoogwaardige rubber. Schokdemping wordt gezekerd door EVA-schuim, een soepel materiaal dat comfortabele ondersteuning en uitstekende schokabsorptie biedt. Bovendien zorgt de binnenzool Ortholite met open poriën voor een betere vochtregulering en minder vermoeidheid van de voet.
De Flextron -inzetstukken optimaliseren de torsiestabiliteit en de soepelheid van de slip, voor een betere controle tijdens je technische benaderingen. Zonder waterdicht membraan biedt deze schoen veel ademend vermogen en lichtheid voor uw dynamische uitstapjes.



- Extra versteviging bij de neus
Materialen:
- Bovenwerk van Mastrotto-suède
- EVA schuim
- Rubberen steunen
- PFC-vrij
| VIBRAM XS TREK |
Vibram® Megagrip is een hoogwaardige profielsamenstelling die ongeëvenaarde grip biedt op zowel natte als droge oppervlakken. Het is zeer duurzaam en de perfecte keuze voor lange afstanden, nieuwe avonturen en je favoriete buitenactiviteiten - van trektochten tot wandelingen, van trailrunning tot mountainbiken - als sporter of gewoon als natuurliefhebber. Vibram® Megagrip gaat elke uitdaging aan, ongeacht het terrein. Het geeft je vertrouwen en controle met een ideale balans tussen stabiliteit en flexibiliteit voor een betere aanpassing aan de ondergrond. Waag je buiten de gebaande paden met de Vibram® Megagrip. |
| ORTHOLITE |
Deze inlegzolen zijn gemaakt van polyurethaan met open poriën. Simpel gezegd is het een membraan van schuim! Deze honingraatzool slijt minder snel dan traditionele zolen omdat hij vocht beter afvoert en schokken beter opvangt. Met hardloopschoenen die zijn uitgerust met deze Technologie beschermt u uw voeten tegen warmte en vocht, waardoor bacteriën en schimmels worden tegengegaan en uw prestaties worden verbeterd dankzij schokdemping en minimale slijtage op de lange termijn. |
| FLEXTRON |
Met inzetstukken van Flextron wordt de torsiestabiliteit bevorderd en zorgt het voor efficiënte slip. |