




Skibril -
De Aksium 2.0 Access Black is een ski-/snowboardbril van het merk Salomon.
Uitgerust met het Airflow systeem voorkomt dit model het beslaan van je bril en de dubbele schuimlaag zorgt voor het comfort dat je nodig hebt op de piste. Het gespiegelde glas van categorie 2 is perfect voor je sessies onder bewolking en het cylindrische montuur garandeert een verbeterd gezichtsveld zonder vervorming aan de randen. Het sluit perfect aan op je gezicht.
Compatibel met OTG, kan de Aksium over een bril gedragen worden en beschermt hij je tegen UV-straling dankzij de 100% Anti-UV behandeling.



- Dubbele schuimlaag aan de gezichtszijde
- Siliconen elastiek
- Dubbele schuifgesp voor verstelmogelijkheid
- Perfecte pasvorm met een helm
- Zakje
| OTG FRIENDLY | OTG-maskers hebben een grotere ruimte bij het lensgedeelte om het dragen van een bril mogelijk te maken. |
| BI LAYER FACE FOAM | Zachte en comfortabele PU-schuim gecombineerd met een laag fluweel voor een nog aangenamer huidcontact. |
| AIRFLOW | Zorgt voor maximale luchtcirculatie om vocht af te voeren. |