




Bergbeklimming ijsbijl voor Wandeltochten en wandeltochten met sneeuwschoenen -
De Air Tech Evo - T (W/G glider) ijsbijl Grivel is een Polyurethaan ijsbijl ontworpen voor Bergbeklimming, Dagwandelingen en wandelingen met sneeuwschoenen.
Deze ijsbijl heeft een neusdoekje van warm gesmeed staal uit één stuk voor uitzonderlijke Stevigheid en duurzaamheid. De licht Kromming van het Aluminium , voorzien van een Rubber Grip, biedt een Comfortabele, zekere Grip, zelfs in Diagonale omstandigheden. De lichtgewicht, functionele, afneembare nylon steunwig verbetert de Beveiliging en controle tijdens Gebruik.
Gecertificeerd CE EN 13089 type 2 en UIAA 152gecertificeerd, voldoet deze ijsbijl aan de behoeften van de meest veeleisende pow-powers. Zijn Paneel is perfect geschikt voor het ruimen van Navy op Bergbeklimmingen. Met een breekbelasting van 400 kgcombineert hij veiligheidlijn en kracht om je te vergezellen op al je avonturen op hoog niveau.



- Warm gesmede kop uit één stuk
- Licht gebogen Mouw G-Bone
- Lichtgewicht en functionele afneembare steunwig inbegrepen
- Spike aan de Kousen van de Mouw
Materialen:
- In switch: Staal
- Handvat: aluminium
- Grip: Rubber
- Steunwig: Voeding
Certificeringen: CE EN 13089Type 2, UIAA 152
Mouw breekbelasting : 400 kg