

Running-schoenen - Heren -
De Aero Glide 4 is een hardloopschoen voor heren van het merk Salomon die is ontworpen voor hardlopers die op zoek zijn naar prestaties en comfort.
Het is uitgerust met een klassiek systeem van vetersluiting dat integraal in de SensiFit™schoen is opgenomen en dat de voet nauwkeurig en veilig omsluit, waardoor een optimale ondersteuning zonder overmatige druk wordt gegarandeerd. De rubberen buitenzool met Technologie Contagrip biedt uitstekende hechting en langdurige weerstand op verschillende terreinen, of deze nu nat, droog of onstabiel zijn.
De schoen bevat schuim Optifoam2 dat effectieve schokdemping combineert met dynamische veerkracht, wat zorgt voor reactieve en comfortabele passen. De textiele bovenkant en voering bevatten gerecyclede materialen, wat bijdraagt aan een vermindering van de impact op het milieu.
DeAero Glide 4 is dus een ideale keuze voor veeleisende hardlopers, omdat hij geavanceerde Technologie, Comfort en duurzaamheid combineert.


- Hakhoogte: 41 mm
Materialen:
- Stoffen schacht
- Voering van stof
- Buitenzool van rubber
- Bevat gerecyclede materialen
| CONTAGRIP | Een uitstekend compromis tussen de geometrie en het gebruikte rubber om stabiliteit op nat, droog, hard of onstabiel terrein te garanderen, terwijl het een langdurige duurzaamheid biedt. |
| SENSIFIT | Van buitenaf onzichtbaar, omhult SensiFIT™ de de voet vanaf de geïntegreerde zool tot aan de Systeen van vetersluiting en biedt een veilige, nauwkeurige en bijna op maat gemaakte Fit rondom de voet. |
| OPTIFOAM2 | Dit schuim biedt een ideale combinatie van schokdemping voor het opvangen van schokken bij het landen en een dynamische, energieke veerkracht voor responsievere passen. |