









Waterdichte en ademende jas - Dames -
De Abstral Jacket van het merk Picture Organic Clothing is een technisch jack voor dames dat speciaal is ontworpen voor wandeltochten.
Dit lichte en compact op te vouwen 2,5-laags jack biedt optimale bescherming dankzij het Dryplay 10K/10K-membraan, dat uitstekende waterdichtheid en winddichtheid verzekert en tegelijkertijd ademendblijft. Met een PFC-vrije Teflon Ecoelite™ behandeling met waterafstotendheid blijft je droog door vocht effectief tegen te houden.
Deze praktische jas is voorzien van een ergonomische capuchon met verstel systeem, waterdichte YKK®-ritsen, zijzakken met ritssluiting en een verstel systeem aan de zoom en de mouwen voor een perfecte pasvorm. De volledig thermogelaste naad zorgt ervoor dat de jas volledig waterdicht is, terwijl de reflecterende details de zichtbaarheid bij weinig licht verbeteren.




- Ergonomische capuchon met verstel systeem
- YKK®-ritssluiting aan de voorkant
- Zijzakken met ritssluiting
- Borstzak met rits
- Verstelbare mouwen met haak-en-lus
- Verstel systeem voor de onderzoom
- Reflecterende details
- Volledig afgedichte naden
- Opvouwbare jas met opbergzak aan de rechterkant
- 2,5-laags advies
- Gecertificeerd Oeko-Tex® Standard 100
Composiet :
- 52% gerecycled Polycarbamide, 48% circulair Polycarbamide
- Mellow Dryplay Magne-Traction 10K/10K
- Waterafstotende behandeling Teflon Ecoelite™ zonder PFC
| DRYPLAY | Gelamineerd polyurethaanmembraan dat waterbestendig, winddicht en ademend is. Dit membraan is uiterst duurzaam en houdt je onder alle weersomstandigheden droog. |
| CIRCULAIRE | Circular is het nieuwe programma voor gerecyclede kleding van het merk. Circular richt zich op drie belangrijke gebieden: het ontwerpen van duurzame producten, afvalinzameling en het hergebruik van materialen. Het merk streeft ernaar producten te ontwikkelen die langer meegaan en die kunnen worden gerecycled of hergebruikt wanneer ze niet meer worden gebruikt. |