






Waterdichte en ademende snowboardjas - Heren -
Beschikbare kleuren:
De 26 Level 3L Jacket Mud is een snowboardjas voor heren van het merk Dimito, ontworpen voor liefhebbers van mountainboarden.
De 3-laags constructie met Ditex® stof zorgt voor optimale bescherming dankzij een waterdichte en ademende membraan. De duurzame waterafstotende behandeling DWR stoot water en sneeuw effectief af. De jas is gemaakt van polyester, een robuust en licht materiaal, wat uitstekende comfort en goede slijtvastheid garandeert. De productie met gerecyclede materialen draagt bij aan een verminderd waterverbruik en lagere CO2-uitstoot.
Ontworpen voor prestaties, is de jas voorzien van een verstelbare capuchon voor persoonlijke bescherming, stretch manchetten met duimgaten voor een perfecte pasvorm, en een afneembare sneeuwvanger om binnendringen van sneeuw te voorkomen. De waterdichte ritsen en getapete naden versterken de waterdichtheid, terwijl het geventileerde ritssysteem overtollige warmte afvoert om droog te blijven. Daarnaast zijn er veilige zakken op de mouw en aan de binnenkant om je essentials veilig op te bergen.
Met de 26 Level 3L Jacket Mud geniet je volop van je snowboardsessies, beschermd tegen de elementen en vrij in je bewegingen, ongeacht het weer.




- Waterdichte en ademende snowboardjas
- 3-laags constructie met Ditex® stof
- Verstelbare capuchon
- Ritssluiting op de mouwzak
- Ritssluiting in de binnenzak
- Ritssluiting ventilatiesysteem
- Stretch manchetten met duimgat
- Verstelbare manchetten met klittenband
- Afneembare sneeuwvanger
- Verstelbare zoom met elastisch koord
- Waterdichte ritsen en naden
Samenstelling :
- Buitenmateriaal: 100% polyester
- Voering: 100% polyester
- Duurzame waterafstotende behandeling DWR