



Onderkleding van merinowol - Dames -
Beschikbare kleuren:
Het lange mouwen ondershirt 230 Competition Zip Neck Black Raven voor dames van het merk Ortovox is ideaal als eerste laag voor je tochten met ski-alpinisme, zelfs tijdens de koudste dagen.
De 230 Competition lijn is vervaardigd volgens een naadloos circulair breiproces, afgestemd op de lichaamszones. Een geribbelde basisstructuur van 190g/m2 biedt dit shirt functionele elasticiteit voor optimale bewegingsvrijheid.
De constructie in merinowol maakt het ademend, thermoregulerend met een sneldrogend vermogen, terwijl een extra dikte de meest gevoelige zones verwarmt. Dit bodymapping-principe zorgt voor maximale ventilatie om je tijdens inspanning droog te houden.
Extra afbeeldingen zijn toegevoegd om de kenmerken van het product te tonen. Hier is het aangeboden model zwart.




- Kraag met halve ritssluiting
- Lange mouwen
- Stretchmateriaal
- Jeukt niet
- Droogt snel
- Ademend en geurwerend
Samenstelling :
- 57% Merinowol, 41% Polyamide, 2% Elastaan
| MERINOWOL VAN ORTOVOX | Merinowol maakt sinds 1995 integraal deel uit van de Mountainwear-producten van ORTOVOX. Wol is van nature ecologisch en daardoor bijzonder duurzaam. Onze merinowol komt van gelukkige schapen uit diersoortvriendelijke en regelmatig gecontroleerde fokkerijen. Dankzij de fijnheid van de draden, met een uiterst fijne vezeldiameter, is merinowol ultrazacht en aangenaam op de huid. Het zorgt voor perfect comfort door het reguleren van zowel het vochtigheids- als temperatuurniveau en neutraliseert onaangename geurtjes. |