






Dag wandelschoenen - Dames -
Advies : Gebruik de voetmaat van SIDAS Om je te helpen de juiste maat te vinden
De
De X Ultra 4 W is zeer effectief bij afdalingen en op technische trails dankzij het ADV-C Chassis™ die veel stabiliteit biedt. En het SensiFit™ systeem omsluit je voet om je het gevoel te geven dat je één bent met de schoen, zodat je vol vertrouwen precieze stappen kunt zetten. Deze schoenen zijn speciaal aangepast aan de vorm van vrouwen voor nog meer comfort.
Door de Contagrip® zool met stevige noppen heb je een uitstekende grip, et name als de ondergrond nat of glad is. Er is ook aan de bescherming van je voeten gedacht, met een rubberen schoenneus en extra versteviging rond de hak.
Daarnaast geeft de OrthoLite® inlegzool je al het comfort dat je nodig hebt door schokken effectief te absorberen. Door zijn lichte gewicht en de gebruikte materialen heeft deze schoen een goed ademend vermogen voor een wandelschoen.
De X Ultra 4 W is een sportieve schoen voor bergliefhebbers, met eigenschappen die te vergelijken zijn met trailschoenen.

- Schokdemping: Gemiddeld
- Schoenbreedte: Standaard
- Bescherming van de voet: Uitstekend
- Ondersteuning van de voet: Stabiel
- Geschikt voor: Gemengde paden, technische paden
Details:
- Gewicht per paar: 630 gr
- Drop: 11 mm
- Hakhoogte: 30 mm
- Wreefhoogte: 19 mm
- Vetersysteem: Quicklace™ + Opbergvakje voor de veters
Materialen:
- Buitenzool:
- Advanced Chassis™
- Versteviging bij de neus en rondom de schoen
- Synthetisch/stoffen schacht, SensiFit™
- Voering van stof
- PFC-vrij
Technische informatie:
-
- Voorgevormd
-
- Advanced Chassis™: Dit is een voorgevormd inzetstuk dat in de buitenzool is geïntegreerd. Het zorgt voor een stevige ondersteuning en bescherming van de voet, maar ook optimale mobiliteit en flexibiliteit.
-