



Skibril - Unisex -
De React Amp Pro Soft Green/Black/Amp Pro White Chrome is een uniseks skimasker van het merk Scott.
Ontworpen met een volledig geïntegreerd magnetisch schermwisselsysteem en geleverd met twee schermen, zodat je gemakkelijk van scherm kunt wisselen als de omstandigheden veranderen, terwijl je je handschoenen aanhoudt!
Beide schermen profiteren van de nieuwste ultra-innovatieve technologie Amp Prode schermen zijn gemaakt van half gerecycled materiaal. Hierdoor worden de verschillende delen van het lichtspectrum gefilterd en optimaal doorgelaten, afhankelijk van het type lichtsterkte. Het verbetert het contrast en de helderheid voor elke situatie en biedt beter zicht met een natuurlijke kleurtint. En last but not least zit je comfortabeler omdat deze technologie vermoeide ogen vermindert.
Het eerste scherm Amp Pro White Chromeis het meest veelzijdige scherm van het merk, ingedeeld in categorie 2 en geschikt voor bewolkt en enigszins zonnig weer. Het tweede scherm Amp Pro Green is een categorie 1-scherm dat uitstekend presteert bij weinig licht, bijvoorbeeld op besneeuwde dagen.
Effectief tegen beslaan dankzij de zeefbehandeling NoFog™️het is ook een zeer comfortabel masker, dankzij het drielaags voorgevormde gezichtsschuim NoSweat™️dat zoveel mogelijk vocht absorbeert. Hij is ook geschikt voor brillen.
Als je op zoek bent naar een veelzijdige goggle met Scott's meest innovatieve, high-performance schermen, dan is de React voor jou!




Inclusief :
- Microvezel hoes
- Amp Pro Green vervangingsscherm: categorie 1, VLT : 64%
- Voorgevormde cilindrische schermbeschermer
- Masker
Frame :
- Geïntegreerd magnetisch omschakelsysteem
- Automatisch schermvergrendelingssysteem
- Gedeeltelijk randloze constructie
- NoSweat drievoudig voorgevormd schuim voor het gezicht™️
- Extra grote siliconen plakband
Bril :
- Amp Pro Wit Chroom cilindrisch scherm: categorie 2, VLT : 25%
- Geïntegreerde UV-bescherming
- NoFog™anti-condensbehandeling
- Amp Pro technologie