








Advies : Gebruik de voetmaat van SIDAS Om je te helpen de juiste maat te vinden
De Hi-Standard OG Black/White zijn snowboard boots voor dames van beginner- tot gemiddeld niveau die perfect de stijl van het legendarische merk Vans weerspiegelen.
De Hi-Standard OG zullen rijdsters bekoren die eenvoudige boots zoeken om stijlvol te beginnen! Ze profiteren van de expertise van Vans op het gebied van zooltechnologie en integreren het beroemde Waffle patroon, maar dit keer omgekeerd om grip te bieden in combinatie met rubber voor een uitstekende hechting.
De klassieke vetersluiting wordt aangevuld met het Lock Down systeem, dat de tong perfect tegen de wreef drukt voor een ideale hielfixatie. De V1 PopCush Footbed zool biedt demping onder de hiel en de voetzool. Perfect om je eerste sprongen op te vangen en plezier te hebben aan de piste!
Volledig gericht op comfort, is de Hi-Standard OG uitgerust met een Ultra Cush voering en een Pop Cush inlegzool die de schoen aangenaam maakt om te dragen zonder in te leveren op ondersteuning en bewegingsvrijheid.
De Hi-Standard OG zijn perfect om eenvoudig te beginnen met comfort en stijl!
Maattip: We raden aan een maat groter te nemen dan je gebruikelijke maat.


| EU MATEN | 34,5 | 35 | 35,5 | 36 | 37 | 37,5 | 38 | 39 | 39,5 | 40 | 41 | 41,5 | 42 | 42,5 |
| US MATEN |
3,5 |
4 | 4,5 | 5 | 5,5 | 6 | 6,5 | 7 | 7,5 | 8 | 8,5 | 9 | 9,5 | 10 |
| V1 ULTRACUSH™ | UltraCush™ is een hoogwaardige schuimcompositie, ontwikkeld door Vans voor meer comfort en lichtheid. |
| V1 POPCUSH FOOTBED | De PopCush inlegzool heeft een anatomisch gevormde 3D-gegoten vorm met een bovenlaag van Nylex en Airflow perforaties voor een comfortabel klimaat in de boots. |
| HEAT RETENTION | De Heat Retention technologie omsluit de teen en het gebied tussen de buiten- en tussenzool van de schoen om warmte vast te houden en kou buiten te houden voor dagelijks comfort. |
Les Hi-Standard OG sont des boots souples qui accompagnent facilement les mouvements de flexion, pour celles qui recherchent un maximum de confort. Elles ne fatiguent donc pas trop les jambes et amortissent parfaitement les petits impacts. Les Hi-Standard OG seront parfaites pours les rideuses qui veulent s'amuser en freestyle et en jib.
Les Plus : grip semelle, amorti semelle intérieure et flex confortable.
Les Moins : coup de pied étroit.