













Advies : Gebruik de voetmaat van SIDAS Om je te helpen de juiste maat te vinden
De Cloudsurfer is een snelle, comfortabele hardloopschoen voor dames, ontwikkeld door On Running.
De Cloudsurfer is perfect voor training en zelfs wedstrijden. Het is een dynamische, lichtgewicht en zeer comfortabele schoen.
Rennen op de wolken, daar draait het om bij de Cloudsurfer , een innovatief concept van On Running dat een nieuwe hardloopsensatie biedt met zachte demping, een dynamische push en een natuurlijke pas.
De Cloudsurfer onderscheidt zich in het assortiment door zijn demping en herstel bij elke stap. In de hiel is een extra EVA inzetstuk toegevoegd om de demping verder te verbeteren en tegelijkertijd de duurzaamheid en explosiviteit van de schoen te vergroten.
De Cloudsurfer is gemaakt van ademend, luchtig meshdat de voet goed ondersteunt. Het TPU inzetstuk aan de achterkant zorgt ervoor dat de hiel stevig in de schoen blijft zitten.
Voor liefhebbers is de Cloudsurfer de perfecte schoen om langer op stap te gaan!

- Materiaal: bovenwerk van mesh
- Voetwijdte: normaal
- Stabiliteit: neutraal
- Demping: glad
- Ideaal voor:korte tot middellange afstanden, snelheidstraining, wegwedstrijden, enz
- Drop: 6mm
- Gewicht per paar: 530 g
Technologie:
Concept over hardlopen: Rennen op wolken:
On's gepatenteerde CloudTec® technologie is ontworpen om zachte demping te bieden, gevolgd door een dynamische push. Het resultaat? Een ongelooflijk licht loopgevoel. Zonder afbreuk te doen aan vulling of schokbescherming. Met andere woorden, een echte race in de wolken.
Kenmerken van het model:
Comfortabel, zelfs bij hoge snelheden:
Bij Cloudsurfer draait alles om comfort. Het technische mesh biedt een perfecte balans tussen ademend vermogen en comfort. Het bovenwerk ondersteunt de voorvoet bij zachte landingen en explosieve starts.
Meer ondersteuning voor meer snelheid:
Als je het tempo opvoert, volgt de nieuwe Cloudsurfer. De TPU outer heel counter beperkt het gewicht tot een minimum en houdt de hiel stevig op zijn plaats.
Meer uithoudingsvermogen:
Land zacht, ren langer. Een extra laag EVA demping vermindert hielschokken en verhoogt de duurzaamheid. Bereid je voor om meer tijd te besteden aan training
Een onnavolgbare sensatie:
Rennen op wolken. Met de nieuwe generatie Cloudsurfer is dit volkomen logisch. De dubbele laag EVA-schuim werkt samen met het door Zwitserland ontworpen Speedboard voor een verbeterde rit die zowel volledig gedempt als zeer responsief is.